squareTec sp. j.

Kierownik Projektu

Parametry oferty
praca stacjonarna
lead
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie (Polska)
Władysława Broniewskiego 4

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Firma squareTec jest innowacyjną firmą technologiczną specjalizującą się w systemach bezpieczeństwa oraz systemach IT.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami z zakresu bezpieczeństwa technicznego i teleinformatycznego – od pomysłu do odbioru;
  • nadzór nad procesem wytwórczym od strony technologicznej i zagadnień IT;
  • zarządzanie podległym zespołem i koordynacja działań osób współpracujących w ramach danego przedsięwzięcia (inne działy, podwykonawcy);
  • zarządzanie budżetem i zasobami projektu;
  • monitorowanie postępów w realizowaniu projektów zgodnie z przyjętym harmonogramem i wskaźnikami;
  • współpraca i negocjacje z partnerami i dostawcami;
  • nadzorowanie tworzenia dokumentacji technicznej;
  • analiza wymagań w ramach prowadzonych projektów;
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń na temat projektu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunkowe: informatyka, elektronika, telekomunikacja;
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • ugruntowana wiedza w zakresie zarządzania projektami, znajomość podstaw PMI, PRINCE2, Agile;
  • umiejętność zarządzania wieloma wątkami i zależnościami z innymi projektami;
  • mocne zorientowanie na rezultat i pracę zespołową;
  • umiejętność wyznaczania priorytetów dla siebie i członków własnego zespołu;
  • umiejętność mediacji i rozwiązywania konfliktów;
  • kompetencje analityczne, umiejętność myślenia koncepcyjnego;
  • znajomość rozwiązań CCTV, kamer IP, systemów VMS, analityki video;
  • dobra znajomość systemów niskoprądowych, automatyki budynkowej i elektryki (m.in. SAP, DSO, SKD, SSWiN, , BMS),
  • zainteresowanie nowymi technologiami i chęć śledzenia bieżących trendów na rynku;
  • zdolność samodzielnego działania i angażowania się w realizację zadań w sposób terminowy i skrupulatny;
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B, oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjiu klientarozwijasz kilka projektów jednocześniemasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produktagile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w istniejącej od lat, innowacyjnej firmie technologicznej realizującej ciekawe niekonwencjonalne projekty,
  • nieduży zespół, dużą samodzielność i elastyczność oraz przyjazną atmosferę w pracy,
  • udział i wpływ na w cały proces realizacji projektów,
  • szkolenia zgodnie z wybranymi kierunkami rozwoju oraz możliwość dofinasowania kształcenia,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Firma squareTec jest innowacyjną firmą technologiczną specjalizującą się w systemach bezpieczeństwa oraz systemach IT. Z sukcesem tworzymy niekonwencjonalne dedykowane rozwiązania dla naszych klientów. Ze względu na specyfikę prowadzonych projektów naszym celem jest nawiązywanie długotrwałych, stabilnych relacji z pracownikami. Poszukujemy ekspertów oraz ludzi, którzy chcieli by nimi zostać. Ludzi z pasją, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i rozwijać umiejętności.