Exorigo-Upos S.A.

Lider Zespołu - Magazyn IT

Parametry oferty
praca stacjonarna
lead
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians
Gliwice, śląskie (Polska)
Bojkowska 92

Wymagane

WMS

System operacyjny

Windows

O projekcie

Jeśli lubisz pracę na magazynie, ale nie lubisz:
- systemu 3 lub 4zmianowego
- pracy w weekend
- przerzucania dziennie setek ton towaru
- szkodliwych warunków pracy
Zapraszamy do nas! U nie znajdziesz żadnego z tych elementów 😊

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad zespołem
  • Motywowanie i angażowanie współpracowników w kreowanie przyjaznego i bezpiecznego miejsca pracy
  • Identyfikacja i eliminacja bieżących problemów
  • Monitorowanie i usprawnianie procesów magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • Nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w pracy w systemie WMS
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność zarządzania i wprowadzania zmian w procesie.

To oferujemy

  • Pracę w🏆TOP 3 Firma IT dla branży retail - ITwiz Best 100, gdzie dużo się nauczysz i rozwiniesz, bo obsługujemy największych Graczy Rynkowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Dobre warunki pracy - pracujemy ze sprzętem IT, praca nie jest ciężka fizycznie
  • Jednozmianowy tryb pracy, nie pracujemy w weekendy
  • Niekorporacyjna kultura pracy, elastyczność oraz szacunek do pracownika
  • Partnerska atmosfera pracy oraz otwarta komunikacja na linii pracownik-przełożony
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)
  • Bezpłatny parking dla pracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.
To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.
Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.
Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.