AWESOME BYTES sp. z o.o.

Mid/ Regular Salesforce Developer

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
mid
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians
Łódź, łódzkie (Polska)
Stefana Żeromskiego 53

Wymagane

Salesforce
Java
Apex
CSS
HTML
JavaScript

System operacyjny

Windows

O projekcie

W Awesome Bytes stawiamy na rozwój i współpracę. Dbamy o komfort naszych pracowników oraz pielęgnujemy relacje z klientami.
Obecnie poszukujemy programisty Salesforce, który ma już doświadczenie w Salesforce i chce podjąć się nowych projektów lub udoskonalać już istniejące. Projekty te będą omówione podczas rozmowy z nami.

Twój zakres obowiązków

Jeżeli lubisz dzielić się swoimi spostrzeżeniami i chcesz mieć wpływ na rozwój firmy, to będziemy mieli dla Ciebie kilka zadań z obszaru:
- Rozwiązywania złożonych problemów programistycznych ze szczególnym uwzględnieniem projektowania i programowania obiektowego
- Pracy nad rozwojem rozwiązań z Apex, Lightning i Visualforce
Współpracę, komunikację i tłumaczenie wymagań biznesowych z architektem technicznym i kierownikiem projektu w celu tworzenia rozwiązań technicznych
- Zarządzania i wdrażanie określonych standardów jakości kodu i strategii rozwoju projektu
- Wdrażania ulepszeń i nowych funkcjonalności w pakiecie produktów Salesforce

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w Salesforce
  • Doświadczenie z przynajmniej jednym z: CPQ, Commerce Cloud, Vlocity
  • Umiejętność programowania w języku obiektowym (Java, Apex)
  • Znajomość CSS/ HTML, JavaScript
  • Dobrą znajomość frameworków Front-endowych (Aura, LWC)
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Dobrą znajomość GIT
  • Znajomość systemu zarządzania projektami (Jira, Confluence lub podobne)
  • Dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjiu klientamożesz zmienić projektmasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"koncentrujesz się na rozwoju produktukoncentrujesz się na utrzymaniu koduagilescrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań

Wierzymy, że rozmowa pozwala nam się lepiej poznać.
Daj się zaprosić, klikając w poniższy przycisk: APLIKUJ!

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dzielimy się wiedzą jak również wspieramy rozwój indywidualny
  • Stawiamy na krótki proces rekrutacyjny, podczas którego będziesz mógł/ mogła poczuć się swobodnie
  • Feedback na każdym etapie rekrutacji
  • Nie zapomnieliśmy o podstawowych benefitach ;) (MultiSport, LuxMed)
  • Dzięki płaskiej strukturze organizacyjnej, przepływ informacji jest szybki i płynny
  • Uwielbiamy spędzać ze sobą czas w trybie offline! Dlatego co jakiś czas organizujemy spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • cykliczne wspólne granie online

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Pierwsza rozmowa telefoniczna
  • 2.
    Rozmowa rekrutacyjna
  • 3.
    Rozmowa z klientem
  • 4.
    Zatrudnienie

Jesteśmy braćmi, programowaniem zajmujemy się z pasji. Wiemy, jak ważne w tej branży są współpraca, elastyczność i nieustanny rozwój. Postanowiliśmy stworzyć właśnie takie miejsce – Awesome Bytes
Nasze początki sięgają 2019 r. Choć dziś nasza firma jest już w zupełnie innym miejscu, nie zapomnieliśmy o fundamentach naszej organizacji.
Dlatego w każdym realizowanym projekcie kierujemy się
swoimi wartościami. Dzięki nim technologia nie wyznacza nam granic. To my wyznaczamy granice technologii!