ver. 0.5.0
Asseco Business Solutions S.A.

MLOps Engineer

umowa o pracę (pełny etat)

nie podano zarobków

praca zdalna

Lublin, lubelskie (Polska)

Spokojna 2

mid, senior

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie platformy wspierającej całościowo procesy, związane z uczeniem maszynowym (od pobierania danych, przez uczenie i wdrażanie modeli, po zbieranie informacji o jakości działania modeli na produkcji).

  • Wdrażanie platform, systemów i aplikacji związanych z MLOps.

  • Monitorowanie działania platform MLOps oraz procesów działających na nich.

  • Ustalanie przyczyn i rozwiązywanie problemów dotyczących działania platform MLOps.

  • Proponowanie i uzasadnianie kierunku rozwoju w danym obszarze.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy z projektami dotyczącymi ML/DL/BigData.

  • Używasz na co dzień rozwiazań bazujących na K8s.

  • Znasz podstawy uczenia maszynowego.

  • Umiesz programować w zakresie pozwalającym automatyzować i testować procesy uruchamiane na platformie MLOps.

  • Używasz GIT'a.

Zyskasz +25% do zaawansowania, jeżeli:

  • Używasz lub rozwijasz platformę wspierającą MLOps (np. Kubeflow, Databricks, Dataiku, Sagemaker).

  • Możesz pochwalić się własnym projektem/rozwiązaniem w dziedzinie MLOps.

  • Masz co najmniej dwa lata doświadczenia w branży.

  • Czujesz się świetnie w obszarach związanych z K8s.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).