ver. 0.3.0 [beta]
Młodszy Programista (Java, SQL)
Asseco Poland S.A.

Opole, opolskie (Polska)

Horoszkiewicza 6

junior

umowa o pracę

pełny etat

Wymagane

Java
SQL

Mile widziane

PostgreSQL
JPA
Hibernate
JUnit
Spring
Maven
Eclipse
Git
Apache Kafka

System operacyjny

Windows

O projekcie

Jeśli posiadasz wiedzę z zakresu Java i SQL oraz chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową jako Młodszy Programista - sprawdź poniższą ofertę i aplikuj!

[rekrutacja prowadzona zdalnie]

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji w języku Java

  • Tworzenie testów JUnit

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość języka Java

  • Znajomość języka SQL

  • Mile widziane
  • Podstawowa znajomość PostgreSQL lub innych baz danych, JPA, Hibernate, JUnit, Spring, Maven, Eclipse, GIT, Apache Kafka.

  • Znajomość zagadnień związanych z JBoss, JMS, Web Services REST

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się

Aplikuję do:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the Protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).