Blog
NOOMA sp. z o.o.

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. wdrożeń ERP

Parametry oferty

brak widełek

umowa o pracę, kontrakt B2B (pełny etat)

praca hybrydowa • praca stacjonarna
junior
ważna jeszcze 20 dni
(do 24 cze)
Poznań, wielkopolskie (Polska)
Świętego Wawrzyńca 7

Wymagane

ERP
WMS
CMS
SQL
Python

Twój zakres obowiązków

  • Regularne nadzorowanie i utrzymanie systemów ERP i WMS.
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i rozwiązań usprawniających oraz automatyzujących pracę zespołu magazynowego, zakupowego oraz SCM.
  • Dostosowanie funkcji systemów do wewnętrznych potrzeb.
  • Tworzenie i optymalizacja komunikacji między systemami obsługi pracy magazynu, księgowości oraz CMS.
  • Rozwiązywanie wszelkich problemów i zakłóceń w działaniu systemów.
  • Analiza aktualnych procesów i rekomendowanie ulepszeń.
  • Stała współpraca z działem zakupów, SCM oraz zespołem magazynowym.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP oraz WMS.
  • Regularnie obsługujesz oraz utrzymujesz ww. systemy.
  • Potrafisz wdrażać nowe funkcjonalności do istniejącego systemu oraz optymalizować aktualne procesy.
  • SQL, MS Excel / Sheets, Python są Ci dobrze znane.
  • Myślisz analitycznie, potrafisz wysuwać wnioski z własnej analizy oraz wdrażać autorskie rozwiązania.
  • Dobrze organizujesz własną pracę - jesteś samodzielną osobą.
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość Odoo i doświadczenie we wdrożeniu tego systemu, znajomość środowiska Shopify

To oferujemy

  • Współtworzenie jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie (Deloitte Technology Fast 50 CE 2022).
  • Bezpośrednie przełożenie Twojej pracy na biznes i ciągłe możliwości rozwoju.
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP lub B2B) wraz z możliwością pracy w trybie hybrydowym.
  • Prywatna opieka medyczna (LuxMed Gold+).
  • Najwyższej jakości sprzęt (Macbook).
  • Pracę w inkluzywnym i różnorodnym miejscu, skupionym na zrównoważonym rozwoju z poszanowaniem środowiska i możliwością angażowania się w inicjatywy takie jak wspólne sadzenie lasu, czy warsztaty równościowe.
  • Pracę w świetnej przestrzeni - nowoczesne biuro o powierzchni 450 m², wyposażone w wiele kreatywnych przestrzeni, stół do ping-ponga. Łatwy dojazd komunikacją miejską (Jeżyce) oraz darmowe miejsca parkingowe.
  • Nieograniczona ilość świeżo wypalanej w Poznaniu kawy speciality oraz mniej lub bardziej zdrowy przekąski : )
  • Pracę z produktem najwyższej jakości - recenzje naszych klientów mówią same za siebie.
  • Szkolenia oraz pełne wsparcie przełożonych.
  • Luźna atmosfera i zgrany zespół profesjonalistów - współpracujemy z ekspertami z czołowych firm w Polsce.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

noo.ma jest jedną z najszybciej rozwijających się marek wyposażenia wnętrz w Europie i jedną z najdynamiczniej rosnących firm w Polsce. Przez ponad 5 lat działalności dostarczyliśmy nasze produkty do ponad 40 000 klientów w 40 krajach, a w 2022 roku przekroczyliśmy próg 40 mln zł sprzedaży. Tworzymy zgrany zespół ponad 40 profesjonalistów, codziennie w pełni zaangażowanych we wspólne budowanie marki.
Panel aplikowania
W tym miejscu kandydat będzie mógł zaaplikować
Poznań, Świętego Wawrzyńca 7, wielkopolskie (Polska)

Wybraliśmy dla Ciebie