Blog
ABB Business Services

Młodszy Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

Parametry oferty
praca hybrydowa
junior
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians
Wrocław, dolnośląskie (Polska)
Jana Długosza 48

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty do spraw bezpieczeństwa cybernetycznego systemów OT. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie zajmowała się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem cybernetycznym systemów sterowania klasy DCS.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza systemów sterowania (OT) pod kątem zagrożeń cybernetycznych
  • Wykonywanie skanowania podatności na instalacjach przemysłowych z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi
  • Identyfikacja podatności (CVE), przygotowywanie raportów zagrożeń
  • Projektowanie i dostarczanie rozwiązań bezpieczeństwa cybernetycznego eliminujących wykryte podatności
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej rozwiązań dla klienta końcowego
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi użytkowników końcowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka, informatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka lub pokrewne)
  • Preferowane osoby z doświadczeniem z obszaru technologii na pograniczu IT/OT (Information Technology /Operational Technology)
  • Wiedza nt. systemów operacyjnych z rodziny Windows/Unix, administrowania serwerami (Dell, HPE i inne) oraz zarządzania sieciami
  • Doświadczenie z zakresu konfiguracji Active Directory
  • Umiejętność pracy w zespołach międzynarodowych
  • Rozumienie zagadnień dot. procesu aktualizacji i wykonywania kopii zapasowych różnych środowisk informatycznych
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (do 75% czasu pracy) głównie samochodem służbowym
  • Dobra znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym
  • Prawo jazdy kat. B
Company Image

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
  • Miłą atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Phone Screening
  • 2.
    Interview with Recruiter and / or Manager
  • 3.
    * Additional technical / language check
  • 4.
    Congrats!

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.
W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność.

Tak się u nas pracuje

Wrocław, Jana Długosza 48, dolnośląskie (Polska)

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.