Bank Millennium S.A.

Młodszy Tester Aplikacji

Parametry oferty
praca hybrydowa
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Stanisława Żaryna 2A
junior

Mile widziane

Postman, SoupUI
SQL
GIT/Confluance/JIRA
C#/JAVA

System operacyjny

Windows
macOS

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów manualnych
  • Wykonywanie prostych testów api/bazodanowych przy wsparciu testera seniora
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Zgłaszanie błędów, tworzenie test case'ów i innej dokumentacji testowej

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania
  • Podstawowe umiejętności testerkie: tworzenie test case'ów, umiejętność wykonywania testów manualnych
  • Komunikatywna znajomość jezyka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów

    Mile widziane

  • Znajomość JIRA/Confluance
  • Znajomość GIT
  • Znajomość SQL
  • Znajomość C#/JAVA
  • Znajomość JIRA Confluance

Podział czasu pracy

  • 50%
    Testy manualne
  • 30%
    Testy back-end'owe
  • 20%
    Programowanie/automatyzacja

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

koncentrujesz się na jednym projekciemożesz zmienić projektmasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produktkoncentrujesz się na rozwoju produktuagilescrum

Skład zespołu

ok. 30 osób osób:backend developerfrontend developerfullstack developermobile developerlider technicznytester manualnyproduct ownerscrum masteranalityk biznesowyanalityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Bezpośrednie wsparcie doświadczonego testera w wykonywanych obowiązkach i rozwoju
  • Pracę w trybie hybrydowym na umowę zlecenie

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Rozmowa telefoniczna z HR
  • 2.
    Rozmowa poprzez Microsoft Teams z Kierownikiem Zespołu

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.
Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!
Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.

Tak się u nas pracuje

lub zostaw kontakt dla rekrutera:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).