Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa • praca stacjonarna
mid
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians
Kraków, małopolskie (Polska)
Jana Kilińskiego 2

Wymagane

C#
ASP.NET

System operacyjny

Windows
macOS
Linux

O projekcie

Technologie i narzędzia w AS:
● kod wersjonowany jest w serwisie GitHub/BitBucket, stosujemy gitflow + code review,
● do zarządzania projektami używamy głównie Jiry,
● jeśli tylko jest możliwość i ma to sens, pracujemy w Scrumie,
● serwisy w 8/10 przypadków hostowane są w chmurze (z mocną przewagą AWS),
● błędy w kodzie produkcyjnym monitorujemy w Sentry,
● do monitoringu używamy prometheusa/ grafana/ datadog,
● nowe projekty są stawiane na k8s, ECS, ze wsparciem naszego wewnętrznego zespołu devops,
● do developmentu i testowania wykorzystujemy AWS/Azure lub nasze firmowe serwery, ale też dostępne są dedykowane maszyny wirtualne,
● korzystamy z narzędzi ze świata Google Workspace,
● dostęp do poszczególnych narzędzi jest scentralizowany z użyciem LDAPa,
● do codziennej komunikacji używamy Slacka (płatnego ;-)), do wideokonferencji Google Meet,
● standardy, tips & tricks, howto, krótki opis naszej kultury i wiele innych informacji można znaleźć na firmowej wiki,
● część czasu (okienko między projektami) poświęcamy na rozwój wewnętrznych i otwartych projektów np: yake.amsdard.io,
● kochamy wdrażać najświeższe rozwiązania do naszych projektów.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie projektu,
  • dodanie nowych, przyjaznych dla użytkownika i inteligentnych funkcji do naszego produktu,
  • przygotowanie dokumentacji, rozpoznanie i naprawa problemów z jakością kodu w istniejącym kodzie (refaktoryzacja), przegląd kodu.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w C#,
  • znajomości ORM Entity Framework, NHibernate,
  • doświadczenia w pracy z ASP.NET MVC, WebAPI,
  • umiejętności tworzenia testów jednostkowych,
  • praktycznej znajomości systemu kontroli wersji oprogramowania (Git),
  • znajomości baz danych (MSSQL, MySQL, PostgreSQL),
  • dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole.

    Mile widziane

  • znajomość React albo Angular.

Podział czasu pracy

  • 45%
    nowe funkcjonalności
  • 30%
    utrzymanie/naprawa błędów
  • 20%
    spotkania
  • 5%
    dokumentacja

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

u klientakoncentrujesz się na jednym projekciemożesz zmienić projektmasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznekoncentrujesz się na rozwoju produktuagilescrum

Skład zespołu

15 osób:backend developerfrontend developerlider technicznyprogramista testów automatycznychproject manager

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe

Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie na www.amsterdamstandard.com
Poznaj nas lepiej i zobacz jak się u nas nie 🙃 pracuje!

Etapy rekrutacji

  • Weryfikacja CV - Jeśli jesteśmy zainteresowani, odezwiemy się do 5 dni roboczych :)
  • Rozmowa HR - 30-minutowa rozmowa wideo (zwykle używamy Google Meet), na której przekażemy Ci najważniejsze informacje o AS.
  • Weryfikacja Techniczna - 60-minutowa rozmowa wideo z jednym lub dwoma naszymi weryfikatorami technicznymi. W tym czasie chcemy ocenić Twoją wiedzę, umiejętności i odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z pracą u nAS.
  • Zadanie/spotkanie z klientem* - w zależności od procesu możesz otrzymać zadanie do wykonania i/lub zaproszenie szybką rozmowę z naszym Klientem.
  • Feedback - Wszyscy kandydaci, którzy wzięli udział w spotkaniach rekrutacyjnych, otrzymują od nas informację zwrotną. Część z nich jest połączona z ofertą pracy, którą mamy nadzieję, że przyjmiesz :)
  • Witamy na pokładzie! - możesz wybrać pomiędzy umową B2B, a umową o pracę i rozpocząć swoją nową przygodę zawodową w Amsterdam Standard.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • masz wpływ na projekt i na technologie w nim użyte, bo liczymy się z Twoim zdaniem,
  • jeśli potrzebujesz nowego laptopa, słuchawek lub kolejnych wyzwań w innym projekcie, to od razu działamy,
  • możesz pracować z jednego z naszych biur, zdalnie lub hybrydowo,
  • rozwijasz się – oferujemy wewnętrzne warsztaty, szkolenia zewnętrzne, hackathony i masz do dyspozycji swój budżet szkoleniowy i integracyjny,
  • twój work-life balance jest dla nas ważny – pracujesz w elastycznych godzinach,
  • możesz wybrać pomiędzy B2B (zawiera płatne dni urlopowe) lub UoP,
  • możesz skorzystać z dofinansowanej przez nas wizyty u fizjoterapeuty, karty Multisport i prywatnej opieki medycznej,
  • integrujemy się – czekają na Ciebie ciekawe imprezy oraz pizze w piątki i nie tylko.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Amsterdam Standard Sp. z o.o.

Cześć! Zanim zdecydujesz się przesłać nam swoje CV, chcielibyśmy Ci się przedstawić.
Jesteśmy Amsterdam Standard — polskim software housem z biurami w trzech polskich miastach i jednym w Amsterdamie. Na co dzień wspieramy naszych klientów z Holandii, przekształcając ich odważne pomysły w rzeczywistość. U nAS możesz liczyć na rozwój swoich umiejętności, zarówno technicznych, jak i miękkich, najnowsze technologie w projektach oraz mieć pewność, że zarówno atmosfera w pracy, jak i Twój work-life balance jest dla nas bardzo ważny.
Teraz czekamy na Twój ruch! 😉