ver. 0.4.0 [beta]
CreateCtrl Polska Sp. z o.o.

.NET Developer

umowa o pracę (pełny etat)

brutto / mies.

kontrakt B2B

netto (+ VAT) / mies.

Gliwice, śląskie (Polska)

Bojkowska 37

mid

Wymagane

.NET
C#

O projekcie

Poszukujemy .Net Developera, który będzie uczestniczył w realizacji przejścia z klasycznej desktopowej aplikacji do modelu SaaS. Kandydat w swojej codziennej pracy może liczyć na rozwiązywanie rzeczywistych problemów, obcowanie z najnowszymi technologiami oraz realny wpływ na tworzone rozwiązanie bez pracy nad ‘bezsensownymi’ projektami.

Zespół, do którego dołączy Developer będzie złożony z 4 – 5 doświadczonych specjalistów. Pracujemy w środowisku .NET.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie aplikacji działającej w chmurze, która upraszcza zarządzenia infrastruktura kina dostarczaną w modelu SaaS dla zagranicznego klienta

  • Tworzenie aplikacji zarządzania treścią, planowanie programu, automatyzacja przepływu pracy i raportowanie dla czołowych dostawców treści telewizyjnych w Europie

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze platformy .Net oraz znajomość języka C#

  • Znajomość WCF, WebAPI, .Net Framework, .Net Core, REST API

  • ORM

  • Znajomość narzędzi kontroli wersji: Git

  • Nastawienie na rozwój i otwartość na nowe technologie, które mogą być przydatne w projekcie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z chmurą publiczną AWS/Azure

  • CI/CD, Docker

  • Oracle SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjirozwijasz kilka projektów jednocześniemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"koncentrujesz się na rozwoju produktukoncentrujesz się na utrzymaniu koduagile

Skład zespołu

backend developerfrontend developerfullstack developerlider technicznytester manualnysupportproject managerUI designerUX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • napoje

Etapy rekrutacji

  • 1.

    Zdalne spotkanie rekrutacyjne

  • 2.

    Zadanie techniczne

  • 3.

    Informacja zwrotna

Już od ponad 20 lat w CreateCtrl tworzymy dla naszych klientów rozwiązania informatyczne dla radia, telewizji i VOD – z pasją, indywidualnym podejściem oraz ekspercką wiedzą.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wiodące na rynku technologie, a dzięki doświadczeniu jak również nieustanie pogłębianej wiedzy jesteśmy w stanie implementować rozwiązania dla ponad 32 klientów na całym świecie umożliwiając realizacje zróżnicowanych zadań na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej międzynarodowej firmy, gdzie zespół profesjonalistów stawia na pierwszym miejscu jakość dostarczanego oprogramowania, zapraszamy do aplikowania.

Poznaj nas lepiej, zajrzy na naszą stronę: https://www.createctrl.com/pl