Amsterdam Standard Sp. z o.o.

.NET Developer

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa • praca stacjonarna
Kraków, małopolskie (Polska)
mid

Wymagane

C#
ASP.NET MVC

System operacyjny

Windows

O projekcie

Technologie i narzędzia, w których będziesz pracował w Amsterdam Standard:
● kod wersjonowany jest w serwisie BitBucket/GitHub, stosujemy gitflow + code review,
● do zarządzania projektami używamy głównie Jiry,
● jeśli tylko jest możliwość i ma to sens, pracujemy w Scrumie,
● serwisy w 8/10 przypadków hostowane są na Amazonie, Azure,
● błędy w kodzie produkcyjnym monitorujemy w Sentry,
● do monitoringu używamy prometheusa/grafana/datadog,
● nowe projekty są stawiane na k8s, ECS, ze wsparciem naszego wewnętrznego zespołu devops,
● do developmentu i testowania wykorzystujemy AWS/Azure lub nasze firmowe serwery, ale też dostępne są dedykowane maszyny wirtualne,
● korzystamy z narzędzi ze świata Google Workspace,
● dostęp do poszczególnych narzędzi jest scentralizowany z użyciem LDAPa,
● do codziennej komunikacji używamy Slacka (płatnego ;-)), do wideokonferencji Google Meet + whereby.com,
● standardy, tips & tricks, howto, krótki opis naszej kultury i wiele innych informacji można znaleźć na firmowej wiki (żywej, z rankingiem aktywności :),
● część czasu (okienko między projektami) poświęcamy na rozwój wewnętrznych i otwartych projektów np: yake.amsdard.io,
● kochamy wdrażać najświeższe rozwiązania do naszych projektów.

Twój zakres obowiązków

  • programowanie integracji z internetowymi platformami sprzedażowymi,
  • dodawanie nowych, przyjaznych dla użytkownika i inteligentnych funkcji do naszego produktu,
  • praca nad skalowalnym rozwiązaniem SaaS z dużymi zbiorami danych,
  • przygotowanie dokumentacji, refactoring, code review.

Nasze wymagania

  • doskonałe umiejętności programowania w C#, ASP.NET MVC (min. 3 lata),
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego (OOP) i wzorców projektowych,
  • doświadczenie z usługami sieciowymi (REST, SOAP),
  • doświadczenie w pracy z platformami SaaS,
  • praktyczna wiedza związana z bazami danych: MSSQL, SQL Server i innymi bazami danych (Redis, ElasticSearch),
  • znajomość frameworków JavaScript: Angular/Vue/React,
  • duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, baz danych i API,
  • zainteresowanie nowinkami technologicznymi,
  • samodzielności,
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • doświadczenie w obszarze e-commerce i integracji systemów,
  • komercyjne doświadczenie z CI/CD,
  • znajomość rozwiązań chmurowych (preferowany: Microsoft Azure).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjiu klientakoncentrujesz się na jednym projekciemożesz zmienić projektmasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznekoncentrujesz się na rozwoju produktuagilescrum

To oferujemy

  • masz wpływ na projekt i na technologie w nim użyte, bo liczymy się z Twoim zdaniem,
  • jeśli potrzebujesz nowego laptopa, słuchawek lub kolejnych wyzwań w innym projekcie, to od razu działamy,
  • pracujesz w modelu hybrydowym (zarówno stacjonarnie oraz zdalnie),
  • rozwijasz się – oferujemy wewnętrzne warsztaty, szkolenia zewnętrzne, hackathony i masz do dyspozycji swój budżet szkoleniowy,
  • doskonalisz język angielski przy wsparciu pracodawcy,
  • Twój work-life balance jest dla nas ważny – pracujesz w elastycznych godzinach, forma umowy do wyboru,
  • możesz skorzystać z dofinansowanej przez nas wizyty u fizjoterapeuty i prywatnej opieki medycznej,
  • integrujemy się – czekają na Ciebie ciekawe imprezy oraz pizze w piątki i nie tylko.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje