KPMG

KPMG

.NET Developer

Parametry oferty
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Inflancka 4a
mid

Wymagane

.NET Framework
.NET Core
C#
HTML
JavaScript
CSS
Ajax
Bootstrap
SQL

O projekcie

Zatrudniona osoba dołączy do zespołu IT Application Services, który zajmuje się budowaniem rozwiązań wspierających pracowników KPMG w Polsce oraz regionie CEE. Będzie tworzyła również dedykowane systemy i aplikacje wspierające pracę zespołów Audytowych lub budowała narzędzia wraz z zespołem Tax Technology. Tax Technology to nowy obszar działalności doradztwa podatkowego – zespół wspiera technologicznie ekspertów KPMG jak i bezpośrednio Klientów w realizacji coraz bardziej skomplikowanych wymogów podatkowych.
Dołączając do zespołu będziesz aktywnie uczestniczył/a w transformacji cyfrowej wewnątrz KPMG tworząc systemy z wykorzystaniem zasad, wzorców i praktyk zwinnego wytwarzania oprogramowania. Będziesz również odpowiedzialny/a za budowanie nowych oraz przenoszenie istniejących aplikacji do chmury Microsoft Azure.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji webowych w technologii .NET
  • utrzymywanie istniejących aplikacji
  • współpraca z doświadczonym zespołem developerskim

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w oparciu o .NET Framework oraz .NET Core
  • bardzo dobra znajomość języka C#
  • znajomość HTML, Javascript, CSS, Ajax, Bootstrap
  • znajomość ASP.NET MVC, Razor lub Blazor
  • doświadczenie w pracy z bazą danych MS SQL Server oraz Entity Framework
  • praktyczna znajomość języka angielskiego (korespondencja, czytanie/rozumienie dokumentacji)
  • znajomość środowiska MS Azure i doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań dedykowanych na to środowisko
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów
  • możliwość pracy zdalnej
  • klarowną ścieżkę kariery i możliwości awansu
  • indywidualne podejście do podnoszenia kwalifikacji (liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne, platformy e-learningowe, finansowanie egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe)

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.
Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się do:
KPMG
KPMG

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.