KPMG

KPMG

.Net Developer - Zespół Solutions Development

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
mid
Łódź, łódzkie (Polska)
Składowa 35

Wymagane

SQL
.NET
.NET Core
MVC
JavaScript

O projekcie

Zespół realizuje projekty doradcze w obszarze IT głównie dla instytucji finansowych w kraju
i zagranicą. W ramach działalności zespół świadczy m.in. takie usługi jak: analiza wymogów biznesowych, projektowanie, budowa, implementacja i obsługa powdrożeniowa nowoczesnych systemów informatycznych dedykowanych do obsługi procesów biznesowych, merytoryczne wsparcie projektów informatycznych (np. analiza funkcjonalna i opracowanie specyfikacji funkcjonalnej, Quality Assurance, wsparcie w testach użytkowników końcowych UAT, itp.), a także realizuje projekty z obszaru analizy danych.

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla klientów KPMG
  • udział we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania
  • dbałość o jakość kodu

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie wyższe – mile widziane kierunki ścisłe, powiązane z technikami informatycznymi (Informatyka, Ekonometria, Matematyka, Fizyka bądź inne kierunki ścisłe)
  • zdolność analityczne, dobra organizacja, wysoka komunikatywność,
  • znajomość i doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem ASP.NET, .NET Core, Framework .NET, MVC, JavaScript
  • znajomość i doświadczenie w pracy z bazą danych MS SQL Server (w tym T-SQL)
  • dobra znajomość języka SQL
  • dobra znajomość​ pakietu MS Office
  • dobra znajomość​ języka angielskiego
  • otwartość na różnorodność, nowe pomysły, kreatywność oraz chęć podnoszenia własnych kompetencji
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań

  • praktyczna znajomość technik tworzenia przyjaznych, intuicyjnych interfejsów webowych (HTML, CSS, Javascript, Bootstrap i inne)
  • znajomość i doświadczenie w wykorzystaniu środowiska MS AZURE
  • znajomość I doświadczenie w zakresie pakietu kontrolek DevExpress (w tym DevExtreme)
  • znajomość dowolnego pakietu raportowego np. Power BI, Tableau, SAS, etc.
  • znajomość relacyjnych baz danych: Oracle (w tym PL/SQL)
  • znajomość narzędzi do tworzenia makiet aplikacji web’owych
  • znajomość innych języków programowania Python, Scala

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych i rozwijających projektach – brak rutyny oraz powtarzalności działań
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz dostęp do platform learingowych, w tym Linkedin Learning
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników i uzyskania atrakcyjnego bonusu
  • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Aplikacja online
  • 2.
    Rozmowa rekrutacyjna
  • 3.
    Witamy na pokładzie!

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.
Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Tak się u nas pracuje

Zgłaszam się do:
KPMG
KPMG

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.