Parametry oferty
praca hybrydowa
mid
Warszawa, mazowieckie (Polska)

Wymagane

Agile
Scrum

Mile widziane

Java
SpringBoot
Linux
Docker
OpenShift

O projekcie

W naszym zespole rozwijamy i utrzymujemy aplikacje wspierające procesy ryzyka kredytowego i rynkowego. Pracujemy w metodyce Agile i bazujemy na praktykach DevOpsowych. Na co dzień pracujemy z interesującymi technologiami (Spring Boot, Cassandra, Apache Spark, Docker, Openshift). Obecnie pracujemy też nad migracją naszych aplikacji do Google Cloud Platform. Dołacz do naszego zespołu jeśli poszukujesz nowych interesujących technologii, potrafisz grać zespołowo i chętnie pomagasz innym osiągnąć sukces.

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie nowych aplikacji w środowisku bankowym
  • utrzymanie istniejących systemów
  • rozwiązywanie incydentów oraz problemów w działaniu systemów
  • integracja z systemami wewnętrznymi banku
  • obsługa procesu change management
  • realizacja procesu CI/CD w oparciu o Azure DevOps
  • wsparcie w realizacji wymagań IT Security Standard

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (może być w trakcie studiów)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy według metodyk Agile, Scrum

    Mile widziane

  • Java, SpringBoot
  • znajomość technologii i narzędzi: Linux, Azure DevOps, Git
  • Docker i/lub OpenShift
  • Apache Spark, baza NoSQL Cassandra
  • wiedza domenowa z obszaru Ryzyka Kredytowego

Masz pytania? Napisz do nas

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia i programy rozwojowe
  • dostęp do nowych technologii
  • premię uzależnioną od wyników
  • kafeteryjny system benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.