Blog
Robert Bosch Sp. z o.o.

Płatny Staż Wsparcie Działu IT (Helpdesk)

Parametry oferty

brak widełek

umowa zlecenie (część etatu)

praca hybrydowa
trainee
ważna jeszcze 10 dni
(do 12 cze)
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Jutrzenki 105

Technologie, których używamy

System operacyjny

Windows

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie obsługi sprzętu i systemów IT zgodnie z ustalonymi celami (SLA)
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem komputerów, siecią LAN, utrzymaniem urządzeń drukujących
  • Utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej
  • Zarządzanie flotą sprzętu IT, przygotowanie stanowisk roboczych, wdrażanie oprogramowania
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami przy wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT
  • Przygotowywanie zamówień oraz usług IT oraz kontrola realizacji zamówień
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów (w języku polskim i angielskim) na potrzeby działu
  • Wnioskowanie i nadawanie uprawnień do systemów informatycznych, administrowanie kontami NT

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/ studentką kierunków IT lub zbliżonych i chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w międzynarodowym środowisku w wymiarze ok. 32 h w tygodniu
  • Kręci Cię rozbieranie komputerów i diagnostyka sprzętu biurowego
  • Uwielbiasz pakiet MS Office, masz podstawową znajomość sieci LAN/WAM (TCP/IP) i chcesz rozwijać swoje umiejętności w pracy z nimi
  • Jesteś osobą łatwo nawiązującą nowe znajomości i lubiącą pracę w zespole
  • Zależy Ci na wykorzystaniu języka angielskiego w praktyce
  • Szukasz wspaniałych, zaangażowanych ludzi, pracujących #LikeABosch, otwartych na dzielenie się wiedzą i umiejętnościami 😊

    Mile widziane

  • Znajomość ITIL
Company Image

To oferujemy

  • Zdobywanie praktycznej wiedzy w międzynarodowej firmie
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia (minimum 6 miesięcy)
  • Karta LunchPass
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Phone interview with a recruiter
  • 2.
    Meeting with a direct manager
  • 3.
    Meeting with a higher level manager

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Tak się u nas pracuje

Warszawa, Jutrzenki 105, mazowieckie (Polska)

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Wybraliśmy dla Ciebie