TEMREC

TEMREC

PHP Developer

Parametry oferty
praca hybrydowa
Warszawa, mazowieckie (Polska)
mid

Technologie u pracodawcy

Wymagane

PHP 7/8
OOP
MVC
TDD/SOLID
RestAPI's
Git
PostgreSQL
MySQL

Mile widziane

Java Script
HTML
CSS
jQuery
Laravel
Symfony
Zend

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i tworzenie nowych aplikacji
  • rozbudowa istniejących aplikacji
  • realizacja testów oprogramowania
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania pracodawcy

  • PHP 7/8
  • OOP
  • MVC
  • TDD/SOLID
  • RestAPI's
  • Git
  • PostgreSQL
  • MySQL

    Mile widziane

  • Java Script
  • HTML
  • CSS
  • jQuery
  • Zend
  • Laravel
  • Symfony

Pracodawca oferuje

  • pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach w firmie tworzącej rozwiązania technologiczne dla największych marek
  • możliwość rozwoju
  • elastyczne godziny pracy
  • wszelkie niezbędne do pracy narzędzia
  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, dostawcy internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi poszukujemy:
Zgłaszam się do:
TEMREC
TEMREC

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.