PAGEART Sebastian Kubat

PrestaShop Developer

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa • praca stacjonarna
Warszawa, mazowieckie (Polska)
Złotego Smoka 16
mid, senior
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians

Wymagane

HTML
CSS3
JavaScript
PrestaShop
Responsive Web Design

O projekcie

Chcesz pracować w Agencji Interaktywnej i rozwijać swoje umiejętności?
Lubisz elastyczny czas pracy, bądź czasem masz ochotę popracować z domu?
Jeśli jesteś osobą stawiającą na rozwój i naukę, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Specjalizujemy się głównie w rozwiązaniach Open Source takich jak: WordPress, PrestaShop, Magento. Zdarzają nam się także projekty na React i Vue.js.
Budujemy od prostych stron po bardzo złożone sklepy internetowe, portale. Piszemy od podstaw dedykowane rozwiązania, moduły, pluginy. Jeżeli znasz PrestaShop – napisz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad rozwojem istniejących i tworzeniem nowych aplikacji w oparciu o PrestaShop
  • Wykorzystywanie gotowych elementów ze świata PS
  • Cięcie projektów graficznych
  • Obsługa błędów i zgłoszeń produkcyjnych
  • Budowania pluginów, modułów

Nasze wymagania

  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScript
  • Doświadczenie przy tworzeniu aplikacji na PrestaShop
  • Umiejętność tworzenia aplikacji zgodnie z Responsive Web Design (RWD)
  • Chęć ciągłego rozwoju

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekcierozwijasz kilka projektów jednocześniemożesz zmienić projektmasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"koncentrujesz się na rozwoju produktukoncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

+10 osób:frontend developer

Stawka do ustalenia w zależności od umiejętności.

Znamy stawki za dobrych deweloperów tak więc chętnie porozmawiamy o Twoim wynagrodzeniu.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Udział w różnorodnych projektach
  • Pracę w ambitnej agencji interaktywnej
  • Możliwość rozwoju i poznania budowy złożonych aplikacji w innych technologiach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy na niepełny etat
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Złotego Smoka 16, przy Blue City

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Zapoznanie się z profilem kandydata
  • 2.
    Rozmowy rekrutacyjne online
  • 3.
    Zadanie testowe
  • 4.
    Decyzja o zatrudnieniu
  • 5.
    Rozpoczęcie współpracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Interaktywną z Warszawy świadczącą usługi dla Klientów z całego świata.

Tak się u nas pracuje