ver. 0.3.0 [beta]
Product Manager
Trans.eu Group S.A.

Wrocław, dolnośląskie (Polska)

Racławicka 2

manager

umowa o pracę • kontrakt B2B

pełny etat

Mile widziane

Enterprise Architect

O projekcie

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, chcesz mieć wpływ na kształt nowoczesnych rozwiązań technologicznych, bierzesz odpowiedzialność za zadania swoje i swojego zespołu - ta oferta jest dla Ciebie, czytaj dalej! :) Obecnie poszukujemy nowego członka zespołu, który dołączy do zespołu Product Development :)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie wizji rozwoju produktu

  • zbieranie oraz analizowanie potrzeb,

  • specyfikacja wymagań, praca z zespołami developerów,

  • ustalanie priorytetów tak, aby dostarczyć jak największą wartość klientowi,

  • przygotowywanie roadmapy oraz zarządzanie backlogiem produktu,

  • współpraca z klientem, projektantami, programistami i QA.

Nasze wymagania

  • doświadczenia (min. 3 lata) w roli związanej z tworzeniem produktów technologicznych, np. product managera, product ownera, analityka biznesowego, architekta rozwiązań

  • autentycznej pasji w dążeniu do tworzenia rozwiązań, które użytkownicy kochają i chcą używać

  • proaktywności, samodzielności i odpowiedzialności,

  • zdolności analitycznych i dbałości o szczegóły,

  • rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, umiejętności jasnego formułowania swoich rekomendacji, szukania kompromisów

  • znajomości technik i pryncypiów metodyk Agile, znajomości podstaw Lean Product Management

  • Mile widziane
  • znasz branżę transportową i masz doświadczenie w budowaniu systemów logistycznych,

  • rozumiesz architekturę i współczesne technologie wykorzystywane do budowy systemów SaaS

  • masz doświadczenie w pracy z Jirą oraz narzędziami do modelowania procesów (np. Enterprise Architect, Visual Paradigm, Visio, Miro).

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • szereg benefitów, których my nawet nie potrafimy zliczyć (opieka medyczna, multisport, codziennie przygotowywane kanapki, masaże i wiele innych :))

  • elastyczny czas pracy,

  • home office – staramy się pracować wspólnie, ale rozumiemy, że zdarzają się sytuacje, kiedy praca z domu jest konieczna (w okresie pandemii możliwość pracy zdalnej w 100%),

  • zdrowe podejście – do wszystkiego 🙂 – kultury pracy (jesteśmy bardzo otwarci, mamy płaską strukturę), stylu życia (rozwijamy sekcje sportowe), komunikacji (jesteśmy na Ty i mamy ogromną ilość kanałów komunikacyjnych w organizacji).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Zgłaszam się

Aplikuję do:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the Protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).