RAFAKO S.A.

RAFAKO S.A.

Programista

Parametry oferty
Racibórz, śląskie (Polska)
Łąkowa 33
mid

Wymagane

C++
Java

Mile widziane

Python

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i wdrożenie algorytmu pozwalającego na symulacje działania bloków energetycznych
  • dokumentowanie i wykrywanie błędów podczas symulacji
  • optymalizacja programu / aplikacji w zależności od uzyskanych wyników symulacji
  • analiza wymagań funkcjonalnych,
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • biegła znajomość i umiejętność programowania
  • znajomość specyfiki branży energetycznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności analitycznego myślenia
  • kreatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczna forma współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Zgłaszam się do:
RAFAKO S.A.
RAFAKO S.A.