Programista C++
ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

Polska, mazowieckie, Warszawa

Jutrzenki 118

mid

umowa o pracę, kontrakt B2B

pełny etat

Wymagane

C++
Linux

Mile widziane

PostgreSQL
MS SQL Server
Java
OpenSSL

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? W Enigma SOI zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi w formie sprzętowej i aplikacyjnej.

Przewidujemy rozwijanie nowego oprogramowania 50%, utrzymanie 40%, wdrożenie 10%

Używamy:

  • Microsoft Visual Studio, IntelliJ Idea, GCC, CMake,

  • Kontrola wersji: GIT, Mercurial,

  • Zależności: Conan.Io, Artifactory,

  • CI: Teamcity,

  • Zadania: Jira.

  • Twój zakres obowiązków

    • Poznanie podstaw zastosowań kryptografii,

    • Pomoc w tworzeniu i rozwijaniu nowych produktów, a także w obsłudze serwisów,

    • Rozwój oprogramowania związanego z podpisem elektronicznym,

    • Rozwój autorskiej biblioteki kryptograficznej Enigmy,

    • Rozwój usług bazujących na bibliotekach kryptograficznych Open-source.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe o profilu: informatyka, elektronika lub matematyka/fizyka,

    • 1-3 lata doświadczenia komercyjnego jako programista C++.

    • Znajomość programowania wielowątkowego i sieciowego (TCP, HTTP),

    • Znajomość programowania na systemie Linux (GCC/CMake).

    • Mile widziane
    • Znajomość programowania baz danych (Postgresql, MS SQL Server),

    • Znajomość języka Java,

    • Znajomość kryptografii (biblioteka OpenSSL),

    • Chęć nauki nowych technologii, języków i systemów.

    Tak organizujemy naszą pracę

    Liczba osób w zespole

    5

    Tak pracujemy

    wewnątrz organizacji /

    koncentrujesz się na jednym projekcie /

    rozwijasz kilka projektów jednocześnie /

    możesz zmienić projekt /

    masz wpływ na wybór narzędzi i technologii /

    masz wpływ na rozwiązania technologiczne /

    tworzysz kod "od zera" /

    koncentrujesz się na rozwoju produktu /

    koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

    Tak pracujemy nad projektem

    • Clean Code

    • code review

    • wzorce projektowe

    • Continuous Deployment

    • Continuous Integration

    • wsparcie architekta / lidera technicznego

    • dokumentacja

    • narzędzia do trackowania zadań

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • mentoring

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Różnorodne projekty (komercyjne/publiczne/specjalne),

    • Pracę w modelu hybrydowym,

    • Pracę przy autorskich produktach,

    • Code review, regularny feedback, mały zespół,

    • Stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę / B2B),

    • Udział w szkoleniach, konferencjach, zdobywanie certyfikatów, dofinansowanie do studiów,

    • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim,

    • Niezbędne narzędzia pracy,

    • Niekorporacyjną i przyjazną atmosferę pracy, work-life balance, brak openspace,

    • Wyjazdy/wyjścia integracyjne; grupy sportowe,

    • Pakiet benefitów: Medicover, Multisport, dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • firmowa drużyna sportowa

    • program emerytalny

    • preferencyjne pożyczki

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • napoje

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • wyprawka dla dziecka

    • paczki świąteczne

    • możliwość uzyskania uprawnień

    • inicjatywy dobroczynne

    • pikniki rodzinne

    Etapy rekrutacji

    • 1.

      Kontakt telefoniczny z wybranymi osobami

    • 2.

      Spotkanie on line lub na miejscu w reżimie sanitarnym

    • 3.

      Decyzja

    • 4.

      Propozycja zatrudnienia lub podziękowanie za udział

    Zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi.

    Tak się u nas pracuje

    umowa o pracę

    brutto / mies.

    kontrakt B2B

    Zgłaszam się