Parametry oferty
praca zdalna
Katowice, śląskie (Polska)
junior, mid

Wymagane

C++
Git

System operacyjny

Linux

O projekcie

Bright Coders’ Factory dostarcza usługi rozwoju oprogramowania na obszarze Unii Europejskiej oraz USA. BCF działając globalnie posiada biura rozwoju oprogramowania w Opolu i we Wrocławiu.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój funkcjonalności systemowych w języku C++
  • Wysokopoziomowe programowanie na Linuxie
  • Praca z Systemem Kontroli Wersji (GIT)
  • Wprowadzenie nowych rozwiązań do istniejącego oprogramowania
  • Weryfikowanie i testowanie oprogramowania
  • Poprawianie błędów w oprogramowaniu
  • Tworzenie dokumentacji
  • Tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Minimum 12 miesięcy doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość C++
  • Znajomość środowiska Linux
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Ukończone studia na kierunku Informatyka lub podobnym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

możesz zmienić projektmasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produktscrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • pair programming
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • mentoring
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Benefity - opieka medyczna i karta Multisport
  • Laptop firmowy
  • Wyjątkową możliwość rozwijania wg ścieżek: menadżerskiej i technicznej
  • Praca w nowoczesnej strukturze organizacyjnej
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Praca z nowoczesnymi technologiami i globalnymi klientami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Rozmowa telefoniczna (0,5h)
  • 2.
    Rozmowa techniczna
  • 3.
    Rozmowa z kierownikiem działu
  • 4.
    Rozmowa z klientem

BCF Software Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą zatrudniającą utalentowanych programistów, kierowanych przez menedżerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnym rynku rozwoju oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości usług i atrakcyjnym portfolio rozwijamy się w tempie ponad 40% rocznie, zarówno pod względem ilości pracowników, jak i przychodów.
Jeśli pragniesz szybkiego rozwoju zawodowego, APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu. Zapewniamy pełną poufność Twojego zgłoszenia!