Kamsoft S.A

Kamsoft S.A

Programista Delphi

Parametry oferty
praca zdalna
Katowice, śląskie (Polska)
1 Maja 133
mid

Wymagane

Delphi
SQL

System operacyjny

Windows

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania,
  • Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania,
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
  • Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania w Delphi, poparta doświadczeniem,
  • Znajomość programowania obiektowego,
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekciemasz wpływ na produktkoncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

tester manualny

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Pracując u nas, zyskujesz:
  • stabilne zatrudnienie;
  • przyjazną atmosferę;
  • możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami;
  • dostęp do katalogu benefitów w obszarach:
  • zdrowie (prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie);
  • rozwój (możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje);
  • rozrywka (imprezy integracyjne, narciarskie, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe);
  • sport (karty MultiSport, MultiActive, imprezy biegowe, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji);
  • przyszłość (Pracowniczy Program Emerytalny);
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy;
  • bezpłatny parking firmowy;
  • parking rowerowy;
  • wyjazdy zagraniczne;
  • jesienno-zimowy sezon owocowy;
  • masaże relaksacyjne w biurze;
  • firmową kuchnię.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Kamsoft S.A

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl
Zgłaszam się do:
Kamsoft S.A
Kamsoft S.A

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.