PSYCHEON sp. z o.o.

Programista Django/ Python

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa • praca stacjonarna
Kalisz, wielkopolskie (Polska)
Zielona 12
mid

Wymagane

Django
Python
HTML
JavaScript
Django REST framework
React.js
Vue.js

Mile widziane

Nginx
Celery

O projekcie

Oferujemy pracę przy ciekawych dedykowanych projektach dla klientów z branż spedycyjno-transportowych, doradztwa finansowego oraz turystycznych.
Pracujemy głównie z silnikiem baz danych: PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

  • Udział w powstawaniu i rozwoju zaawansowanych systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Znajomość środowiska Django i biegłe posługiwanie się językiem Python
  • Znajomość HTML, JavaScript i umiejętność tworzenia widoków aplikacji w schematach Django
  • Wskazane doświadczenie z Django REST framework oraz technologii frontendowych, w szczególności React lub Vue.js
  • Umiejętność uruchamiania, konfiguracji i obsługi serwerów Linux hostujących aplikacje Django

  • Znajomość środowisk/technologii takich jak Nginx, Celery itp.

To oferujemy

Praca w biurze w okolicach Ostrów Wlkp/Kalisz lub zdalnie.
Znajdziesz u nas swoje miejsce niezależnie od tego czy wolisz pracę z czystymi algorytmami i danymi, integrując wiele (międzynarodowych) systemów czy też wolisz skupić się na oprogramowaniu, które będzie bezpośrednio wpływało na codzienną pracę użytkownika naszych aplikacji.
Nie chcemy żeby praca u nas była tylko wykonywaniem zadań. Ma być wyzwaniem oraz oferować rozwój - dlatego nie stronimy od najnowszych technologii oraz trendów. Wspieramy naszych programistów umożliwiając im rozwój oraz możliwość poznawania nowych technologii/języków programowania. Stawiamy na efekt - pracuj w domu lub w jednym z naszych biur (lokalizacje: Ostrów Wlkp., Kalisz, w przyszłości Trójmiasto), stawiaj się na scrumie oraz bądź dostępny, ale poza tym dobierz najbardziej dogodne dla Ciebie godziny pracy. Korzystamy z odpowiednich narzędzi oraz konwencji sprawnego przekazywania oraz odbierania od Ciebie pracy. Umowa o pracę możliwa w przypadku pracy w naszych lokalizacjach.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Analiza CV
  • 2.
    Wideorozmowa
  • 3.
    Potwierdzenie wzajemnych oczekiwań

Reprezentujemy jedną ze spółek należącą do grupy DGCS - grupy spółek specjalizujących się w wspieraniu prowadzenia biznesu w Polsce (i nie tylko) od 30 lat.