Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa • praca stacjonarna
mid
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians
Kraków, małopolskie (Polska)

Wymagane

JavaScript
Angular
Git

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i realizacja responsywnych aplikacji front-end;
  • analizowanie wykonalności nowych funkcjonalności;
  • pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi i integracyjnymi;
  • wykonywanie code review;
  • dokumentowanie kodu źródłowego;
  • zadbasz o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań;
  • będziesz współpracować z pozostałymi członkami zespołu projektowego,
  • zapoznasz się z narzędziami/technologiami potrzebnymi do realizacji funkcji wskazanych przez zespół;
  • będziesz uczestniczył w spotkaniach projektowych.

Nasze wymagania

  • masz minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu JavaScript;
  • Znasz przynajmniej jeden framework JS, np. Angular (5+);
  • Posiadasz praktyczną znajomość SVN;
  • Tworzysz oprogramowanie dedykowane zarówno na desktop, jak i mobile;
  • Znasz w praktyce zasady web accessibility;
  • Korzystasz z GIT;
  • Znasz metodykę SCRUM.

To oferujemy

  • Pracę przy prestiżowych projektach, które mają wpływ na życie Polaków,
  • Umowę odpowiedną dla Ciebie: o pracę lub B2B,
  • Elastyczne podejście do pracy: możliwość pracy zdalnej lub w trybie hybrydowym, brak sztywnych godzin,
  • Świetną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach wybranej ścieżki lub technologii,
  • Stałe wsparcie managera.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • ekologiczne miejsce pracy

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Transition Technologies Software to społeczność ponad 300 utalentowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyliśmy 31-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania z obszaru gazownictwa, energii i sektora publicznego.
Nasz zespół tworzą pasjonaci i eksperci. Programiści Java, Baz Danych Oracle, .NET, Front-End, Python, specjaliści UI/UX i DevOps oraz testerzy oprogramowania świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii, umożliwia nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.