ver. 0.4.0 [beta]
Bank Millennium S.A.

Programista iOS

umowa o pracę, kontrakt B2B (pełny etat)

nie podano zarobków

Warszawa, mazowieckie (Polska)

Stanisława Żaryna 2A

mid

Wymagane

iOS
Swift
Xcode
Git

Mile widziane

Objective-C
Jenkins

System operacyjny

macOS

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój aplikacji mobilnych Banku Millennium

  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UX

  • Współtworzenie aplikacji najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek oraz organizacji związanymi z bezpieczeństwem oprogramowania)

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych (Swift, Objective-C, Xcode, AutoLayout)

  • Znajomość CocoaPods, Carthage, Fastlane i Jenkins

  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami: AFNetworking, Alamofire, Moya, CoreData, Realm, Swift

  • Doświadczenie w pracy ze storyboard’ami

  • Znajomość architektury MVC, MVP, MVVM

  • Umiejętność korzystania z GIT’a

  • Znajomość metod testowania aplikacji mobilnych

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu code review

  • Chęć do nauki, podnoszenia swoich kompetencji i dzielenia się wiedzą

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Podział czasu pracy

  • 80%
    Programowanie
  • 10%
    Testy jednostkowe
  • 10%
    Code review

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

masz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"koncentrujesz się na rozwoju produktuscrum

Skład zespołu

10-12 osób:backend developerfrontend developermobile developerlider technicznyprogramista testów automatycznychtester manualnyproduct ownerscrum masteranalityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami: Swift 5.4, iOS 14, watchOS, Realm oraz realny wpływ na wybór używanych technologii

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych

  • przez miliony użytkowników

  • Wsparcie indywidualnych zdolności i rozwój kompetencji technicznych, również związanych z bezpieczeństwem aplikacji mobilnych

  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku

  • Projekty prowadzone w metodyce SCRUM

  • Najlepszy dostępny sprzęt i narzędzia pracy

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę lub kontrakt B2B, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań oraz karty MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).