Grupa MAC S.A.

Programista JavaScript - Lider zespołu

Parametry oferty
praca stacjonarna
Kielce, świętokrzyskie (Polska)
lead

Wymagane

JavaScript
HTML5
Vue.js
Angular
Git
Docker

Mile widziane

Node.js
Electron

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie desktopowych aplikacji multimedialnych w technologii JavaScript/HTML5
  • Tworzenie aplikacji webowych w technologii JavaScript/HTML5
  • Zarządzanie zespołem
  • Koordynowanie i nadzorowanie realizacji projektów
  • Współpraca z innymi działami w projektowaniu rozwiązań

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość technologii HTML5
  • Bardzo dobra znajomość technologii JavaScript/ES6
  • Bardzo dobra znajomość technologii CSS/SASS
  • Bardzo dobra znajomość Vue.js
  • Bardzo dobra znajomość Angular
  • Bardzo dobra znajomość technologii GIT
  • Znajomość technologii DOCKER

    Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość zwinnych metodyk projektowych
  • Podstawy administracji systemem Linux
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość Electron

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników
  • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Grupa MAC S.A. należy do czołówki wydawców edukacyjnych w Polsce. Od 30 lat wspieramy nauczycieli i uczniów w codziennej edukacji, wydając podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne i metodyczne. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla żłobków, przedszkoli i szkół. Obecnie w naszej ofercie są również pomoce dydaktyczne, meble, wyposażenie, zabawki, sprzęt multimedialny oraz oprogramowanie dla oświaty. Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem.