Kamsoft S.A.

Programista .NET (Azure)

Parametry oferty
praca zdalna
Katowice, śląskie (Polska)
1 Maja 133
junior, mid

Wymagane

C#
.Net Core
Git
Azure DevOps

O projekcie

W KAMSOFT S.A. tworzymy rozwiązania informatyczne wspierające ochronę zdrowia: systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których każdego dnia korzystają miliony użytkowników: od pacjentów, lekarzy i farmaceutów, aż po sieci szpitali i największe firmy farmaceutyczne. Jesteśmy także wiodącym dostawcą w dziedzinie e-zdrowia. Oferujemy rozwiązania chmurowe i stacjonarne, aplikacje mobilne, a także rozbudowane systemy dedykowane na szeroko pojęty rynek ochrony zdrowia. Ciągły rozwój jest jedną z głównych zasad, na których opieramy naszą działalność. Dlatego poszukujemy ludzi otwartych, pomysłowych i ambitnych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności i rozwijać się razem z nami. Od ponad 30 lat tworzymy rozwiązania IT, a naszą siłą jest zespół ponad 700 specjalistów. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, oferujemy także wiele możliwości rozwoju oraz aktywnie wspieramy pasje naszych pracowników.
Jeśli stawiasz na rozwój i chcesz współtworzyć ciekawe projekty, dołącz do nas jako Programista .NET!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie usług sieciowych w języku C# na framework .Net Core,
  • Tworzenie i utrzymanie usług sieciowych z wykorzystaniem usług Azure: Storage, CosmosDB, ServiceBus, APIM,
  • Zarządzanie klastrem Kubernetes udostępniającym backend dla dostarczanych usług sieciowych,
  • Praca zespołowa oparta o repozytorium Git na Azure DevOps,
  • Analiza dokumentacji technicznej usług sieciowych umożliwiających integrację pomiędzy różnymi systemami.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość: C#, .Net Core, usług Azure (Storage, CosmosDB, ServiceBus, APIM),
  • Doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji web’owych lub usługowych,
  • Umiejętność zarządzania klastrem Kubernetes,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekciemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiiagile

Skład zespołu

fullstack developerlider technicznytester manualnyproject manager

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary:
  • Zdrowie: prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie,
  • Rozwój: możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje,
  • Rozrywka: imprezy integracyjne, narciarskie, kręgle, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe,
  • Sport: karty MultiSport, imprezy biegowe, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji,
  • Przyszłość: Pracowniczy Program Emerytalny,
  • I inne: abonament telefoniczny i internetowy, Zakładowy Fundusz Socjalny, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, wyjazdy zagraniczne, firmowa kuchnia,
  • Możliwość 100% pracy zdalnej.
  • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość pracy zdalnej
    • owoce
    • spotkania integracyjne
    • firmowa drużyna sportowa
    • program emerytalny
    • preferencyjne pożyczki
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • parking dla pracowników
    • strefa relaksu
    • dofinansowanie biletów do kina, teatru
    • dofinansowanie wypoczynku
    • paczki świąteczne
    • inicjatywy dobroczynne
    • pikniki rodzinne

    Etapy rekrutacji

    • 1.
      Złożenie aplikacji
    • 2.
      Rozmowa rekrutacyjna
    • 3.
      Testy wiedzy
    • 4.
      Wynik rekrutacji

    Od ponad 30 lat dostarczamy specjalizowane oprogramowanie, dedykowane dla szeroko rozumianego rynku zdrowia, zwłaszcza dla sektorów medycyny i farmacji.
    Oferujemy usługi projektowania i monitorowania procesów biznesowych w ochronie zdrowia w oparciu o nowoczesne narzędzia informatyczne. Swoim Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia oraz eksploatacji systemów komputerowych.
    Centrala firmy znajduje się w Katowicach, posiadamy również oddziały w kilkunastu innych miastach w Polsce i za granicą. Zatrudniamy obecnie ponad pół tysiąca osób, a w związku z rozwojem kolejnych, różnorodnych i innowacyjnych projektów zapraszamy do współpracy programistów, projektantów, konsultantów wdrożeń, analityków, testerów oraz innych specjalistów IT, dla których informatyka jest życiową pasją.
    Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

    Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

    W celu spełnienia obowiązku informacyjnego określonego w art. 13 RODO KAMSOFT S.A. udostępniła serwis informacyjny pod adresem: www.kamsoft.pl/daneosobowe, w ramach którego znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez KAMSOFT S.A. Ponadto KAMSOFT S.A. informuje, iż: 1. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych. 2. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych wskazanych w katalogu danych osobowych, które pracodawca, zgodnie z Kodeksem Pracy, może żądać od osoby ubiegającej się o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz art. 9 ust.2 lit. h RODO. W pozostałych przypadkach podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a RODO. 3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody przez osobę, której dane dotyczą.