Auto Partner S.A.

Programista .NET/ C#

Parametry oferty
praca zdalna
Kraków, małopolskie (Polska)
mid

Wymagane

.NET
C#

O projekcie

Twoim głównym zadaniem będzie rozwój i tworzenie oprogramowania wg wytycznych analityków IT oraz kluczowych użytkowników biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w C# z wykorzystaniem technologii .NET
  • Udział wdrożeniach systemów WMS\ERP
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość platformy .net
  • Bardzo dobra znajomość języka C#, dobra znajomość SQL (w szczególności MSSQL)
  • Bardzo dobra znajomość Entity Fremwork, WCF oraz Linq
  • Znajomość WinForms
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

    Mile widziane

  • Znajomość technologii Xamarin
  • Doświadczenie w programowaniu WCF Data Service - znajomość: protokołu OData, serwisów REST
  • Znajomość technik tworzenia aplikacji mobilnych oraz webowych
  • Doświadczenie z systemami typu WMS

Dołącz do nas! Wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj (w temacie wpisz Programista .NET / C#).
Pamiętaj o dołączeniu w dokumentach klauzuli (RODO). Ze względu na dużą ilość zgłoszeń skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, że Auto Partner, to miejsce dla Ciebie, zobacz jak działa nasza firma i czym się zajmujemy:
  • Film promocyjny - https://www.youtube.com/watch?v=hmG2A_AV1ic
  • Film korporacyjny - https://www.youtube.com/watch?v=Yv5fcHTH9DM
  • To oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji, notowanej na giełdzie
    • Uczestnictwo w bardzo dużych i ciekawych wdrożeniach, dających możliwości rozwoju
    • Doświadczoną i kompetentną kadrę współpracowników
    • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Narzędzia niezbędne do realizacji indywidualnych zadań i celów
    • System benefitów - Medicover, Medicover Sport, PZU, program rabatowy na części samochodowe oraz wiele innych

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie wakacji dzieci
    • inicjatywy dobroczynne

    Auto Partner S.A. jest istniejącym na rynku od 1993 r., dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. To ogromne centrum logistyczno-dystrybucyjne z centralą w Bieruniu, magazynem typu HUB zlokalizowanym w Pruszkowie oraz ponad 100 filii na terenie całego kraju, a także liczne przedstawicielstwa za granicą, m.in. w Czechach, Niemczech, Austrii, Holandii, Węgrzech, Belgii na Słowacji, Litwie, Łotwie i Ukrainie.
    „FIRMA TO LUDZIE” - naszą pozycję na rynku budujemy w oparciu o wiedzę i kwalifikacje pracowników. To oni są Naszym największym kapitałem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników, z czego ok. 800 osób w centrum logistyczno-dystrybucyjnym w Bieruniu zapewnia nieprzerwane dostawy szerokiego asortymentu części samochodowych. Nasz zespół tworzą również specjaliści różnych dziedzin, wyspecjalizowani doradcy klienta i przedstawiciele oraz kadra menedżerska, otwarta na nieszablonowe działania i inicjatywy.
    To co nas wyróżnia, to przede wszystkim ZAANGAŻOWANI LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ Auto Partner S.A.
    Dołącz do Naszego zespołu, pracuj z Nami!

    lub zostaw kontakt dla rekrutera:

    Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

    Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected]it lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).