ver. 0.4.0 [beta]
Scalo Sp. z o.o.

Project Manager

kontrakt B2B (pełny etat)

nie podano zarobków

Wrocław, dolnośląskie (Polska)

Grabiszyńska 251A

manager

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą wielu zespołów o niejednorodnym podejściu do wytwarzania oprogramowania (zespół wew. i zew., metodyki zwinne i tradycyjne),

  • raportowanie statusu prac projektowych

  • analiza wymagań,

  • współtworzenie harmonogramów i planowanie zadań projektowych,

  • identyfikację i komunikację ryzyk.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami IT,

  • znajomość metodyk zarządzania projektami,

  • otwartość na kontakt z klientami oraz rozwój zespołu IT,

  • samodzielność i komunikatywność,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Czekamy na Twoje CV :)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

  • dodatkowe benefity dostosowane do potrzeb m.in. dodatkową opiekę medyczną, kartę MultiSport, szkolenia i spotkania integracyjne,

  • współpracę z prestiżowymi Klientami - liderami sektorów: medialnego, bankowego, przemysłowego, BPO, SSC,

  • pracę w środowisku umożliwiającym rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń,

  • komfortowe warunki pracy, przemyślane wdrożenie, szkolenia i zgrany zespół.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Zapraszamy na naszego Teamu!

Cenisz sobie swobodę w działaniu? Szukasz normalnego szefa, który wysłucha Twoich propozycji? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, Czekamy właśnie na Ciebie!

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).