EXORIGO UPOS S.A.

Project Manager

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
Warszawa, mazowieckie (Polska)
lead, manager

Mile widziane

PMI
Prince
Scrum
Kanban

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie projektami informatycznymi m.in. utrzymanie i rozwój aplikacji zgodnie z metodologią oraz przyjętymi standardami
  • Udział w wypracowywaniu wewnętrznej metodologii
  • Zarządzanie pracą zespołów projektowych, zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołów oraz organizacja i moderowanie spotkań projektowych
  • Nadzorowanie kosztów projektów, alokacji zasobów, budowy oraz zmian w harmonogramie projektów oraz identyfikacji problemów
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, przygotowywanie strategicznych dokumentów projektowych
  • Aktywna współpraca z klientem biznesowym oraz wsparcie działu handlowego w procesie analizy potrzeb klienta i rozbudowy zakresu usług świadczonych

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT
  • Praktyczne doświadczenie w roli głównego Project Managera przy 2- 3 projektach
  • Doświadczenie w realizacji projektów dla branży Retail
  • Umiejętność realizacji grupy projektów w ramach 1 klienta (portfolio projektów)
  • Bardzo dobra znajomość metodyki, standardów i narzędzi związanych z zarządzaniem projektami
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów, doskonałe zdolności organizacyjne i współpracy z ludźmi
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole i budowania dobrej atmosfery
  • Profesjonalizm, skrupulatność, kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim: biznesowym i technicznym
  • Doświadczenie w pracy, budowie i rozwoju relacji z klientem korporacyjnym
  • Znajomość metodyk PMI, Prince, Scrum, Kanban i inne

To oferujemy

  • Pracę w🏆TOP 3 Firma IT dla branży retail - ITwiz Best 100, gdzie dużo się nauczysz, bo obsługujemy największych Graczy Rynkowych
  • Samodzielność w działaniu, wspartą wiedzą naszych Inżynierów, i Techników
  • Warunki do zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego w branży IT
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) w ramach długofalowej współpracy
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)
  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy
  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja
  • Brak dress code’u

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.
To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.
Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.
Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.