ING Tech Poland

Public Cloud DevOps Engineer

Parametry oferty
praca hybrydowa
Katowice, śląskie (Polska)
Konduktorska 35
mid

Wymagane

Python
Bash
PowerShell

Mile widziane

ELK
Prometheus
EventBus

Twój zakres obowiązków

W ING szczycimy się tym, że jesteśmy na czele jeśli chodzi o zdolności w dziedzinie IT. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszej architektury IT, szczególnie w odniesieniu do naszych możliwości w zakresie chmury.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Public Cloud DevOps Engineer'a. Pracując na tym stanowisku będziesz członkiem międzynarodowego squadu. Naszym celem jest dostarczenie i utrzymywanie cloud-native mikroserwisów dla wszystkich jednostek ING na całym świecie. Pracujemy zgodnie z ideologią ​ "trust in GIT", "Pair-coding" oraz SRE. W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban.

Nasze wymagania

  • Dobrze orientujesz się w tematyce chmury publicznej (głownie Azure, ale mile widziana znajomość OCI, GCP, AWS),
  • Rozumiesz i pracowałeś z konteneryzacją (K8S/AKS),
  • Potrafisz tworzyć kod z użyciem Python, Bash, PowerShell,
  • Rozumiesz podstawowe zagadnienia sieciowe,
  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne - potrafisz jasno przekazywać swoje pomysły i idee,
  • Posiadasz umiejętność identyfikowania problemów oraz potrafisz proponować rozwiązania,
  • Jesteś zorientowany na osiąganie celów i rzetelną realizację zadań.

    Mile widziane

  • Znajomość ELK,
  • Znajomość Prometheus,
  • Znajomość EventBus,
  • Dużą chęć nauki nowych technologii,
  • Kreatywność,
  • Bycie graczem zespołowym,
  • Znajomość Agile/DevOps.

Podział czasu pracy

  • 80%
    Development
  • 20%
    Maintenance

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

agile

Skład zespołu

devOps

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój
  • Certyfikacje i transfer wiedzy
  • Najnowsze technologie
  • Międzynarodowe projekty
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Tak się u nas pracuje

lub zostaw kontakt dla rekrutera:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: https://ingtechpoland.com/assets/files/Informacja_dla_kandydatow.pdf