PGS Software S.A.

QA Automation Specialist (Mobile)

Parametry oferty
praca zdalna
Gdańsk, pomorskie (Polska)
Jana z Kolna 11
mid

Wymagane

Swift/Kotlin
Java/JS
XCUITest/Espresso/Appium/Detox
Postman
GIT
XCTest/Junit/Mocha

Mile widziane

fastlane/Gradle/Maven
Jenkins
Azure DevOps
Github

System operacyjny

Windows
macOS
Linux

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, dokumentowanie i realizacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oprogramowania komputerowego w zależności od potrzeb projektowych
  • Automatyzacja testów oprogramowania
  • Utrzymywanie i rozwój istniejących testów oprogramowania
  • Konsultowanie i dobór rozwiązań technologicznych w ramach projektu
  • Wycena czasu pracy i przygotowywanie estymacji testów

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w automatyzacji testów natywnych aplikacji mobilnych na iOS lub Android
  • Znasz dobrze min. jeden z wymienionych języków programowania: Swift, Kotlin, Java lub JavaScript
  • Wzorce oraz dobre praktyki w pisaniu testów automatycznych nie są Ci obce
  • Potrafisz strukturyzować, projektować i planować scenariusze oraz przypadki testowe
  • Masz doświadczenie w jednym z następujących frameworków: XCUITest, Espresso, Appium lub Detox
  • Masz wiedzę z zakresu SDLC
  • Dobrze znasz iOS oraz Android pod kątem oferowanych funkcjonalności, UX oraz ograniczeń
  • Masz doświadczenie w testowaniu API
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2) oraz polskim (min. B1)
  • Chętnie zdobywasz i dzielisz się wiedzą
  • Cechuje Cię samodzielność, terminowość w realizacji zadań i umiejętności analityczne

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

masz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkt

Tak pracujemy nad projektem

  • wzorce projektowe
  • BDD
  • Continuous Integration
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Klienci z Europy Zachodniej – dojrzałe firmy z różnych branż, innowacyjne startupy, R&D
  • Natywne aplikacje mobilne, szyte na miarę
  • Technologie projektów: Android, iOS, Swift, Kotlin, JavaScript, Groovy, Ruby i wiele innych
  • Narzędzia: JIRA, Jenkins, Azure DevOps, fastlane, Gradle
  • Frameworki: Espresso, XCUITest, Appium, Detox, Cucumber
  • Metodyki Agile (Scrum, Kanban)
  • Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej
  • Umowa na czas nieokreślony od początku współpracy
  • Do 6800 PLN w ramach rocznego budżetu rozwojowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Wstępna rozmowa telefoniczna
  • 2.
    Rozmowa rekrutacyjna
  • 3.
    Decyzja

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Prosimy o załączanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).” Opcjonalnie: „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę PGS Software S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”