Blog
IDEAMOTIVE sp. z o.o.

React Senior Developer

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
senior
Kraków, małopolskie (Polska)

Wymagane

React.js
HTML
CSS
JavaScript

O projekcie

Będziesz tworzyć aplikację, która posiada 2 miliony użytkowników.
Dołączysz do zespołu 20 osób podzielonego na mniejsze, scrumowe zespoły.
Gwarantujemy:
- Zespół Reactowy tworzący mikrofronty w Phoenix,
- praca w Scrum,
- Świetnie opisane user stories,
- Nacisk na jakość kodu i brak długu technologicznego,
- Kodowanie głównie funkcyjne,
- Dedykowany zespół UX i UI,
- Dedykowany zespół QA
- Duży porządek i uprocesowienie,
- Wpływ na architekturę i kierunek rozwoju projektu

Twój zakres obowiązków

  • rozwój bankowości internetowej z wykorzystaniem React(Hooks), Typescript i technologii powiązanych
  • mentoring teamu i rozwój w kierunku liderskim
  • wykonywanie Code Review
  • pisanie testów jednostkowych - używamy Jest i bibliotek z rodziny @testing-library
  • współpraca z zespołem UX

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość React i technologii powiązanych: Redux, React Router
  • min. 4 lata komercyjnego doświadczenia w roli React Developera
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript (ES6) poparta zrealizowanymi projektami
  • umiejętności miękkie, chęć bycia mentorem w zespole
  • bardzo dobre rozumienie user experience
  • doświadczenie w tworzeniu architektury aplikacji
  • umiejętność tworzenia dokumentacji
  • mocne umiejętności komunikacji, pracy w zespole
  • angielski B2

    Mile widziane

  • doświadczenie w budowie mikrofrontendów

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

tworzysz kod "od zera"koncentrujesz się na rozwoju produktukoncentrujesz się na utrzymaniu koduscrum

Skład zespołu

20 osób:UI designerUX designer

To oferujemy

  • wynagrodzenie: 22-28k PLN B2B netto
  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub z biura - spotkania z teamem w Warszawie 2 razy w miesiącu po 2 dni
  • prywatna opieka zdrowotna dla Ciebie i rodziny (Luxmed)
  • multisport
  • Lenovo ThinkPad + 2 monitory w biurze
  • idealny projekt do rozwoju umiejętności programistycznych
  • szybki proces rekrutacji (rozmowa online max 1h + zadanie) - decyzja do 2 dni po rozmowie!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Ideamotive - kim jesteśmy?
Naszą misją jest budowanie zespołów, w których devowie będą w pełni wykorzystywać swoja umiejętności i rozwijać się w technologiach, które ich interesują.
Pracując z nami to Ty masz masz wybór, który projekt jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.
Cenimy luźną, przyjazną atmosferę pracy i jasną komunikację.
Nasze działania już drugi rok z rzędu zostały docenione przez magazyn Forbes, który nagrodził je prestiżową nagrodą “Diamenty Forbesa”