SimplicITy sp. z o.o.

Regular .NET Backend Developer

Parametry oferty
praca zdalna
Warszawa, mazowieckie (Polska)
mid

Wymagane

.NET
SQL
GIT

Mile widziane

React
TypeScript
Docker

System operacyjny

Linux

O projekcie

Tworzenie architektury do obsługi voice/chatbot

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadał za projektowanie i budowę aplikacji webowych
  • Implementował rozwiązania warstw frontend i backend zgodnie z obecnymi standardami
  • Wdrażał testy jednostkowe i integracyjne
  • Optymalizował kod oraz architekturę aplikacji
  • Odpowiadał za rozwijanie i utrzymywanie istniejących aplikacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Programista
  • NET Framework w wersji co najmniej 4.5/5 + oraz #C
  • Znajomość .NetCore
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność pisania optymalnych testów jednostkowych
  • Znajomość Gita
  • Praca w architekturze mikrousług

    Mile widziane

  • Znajomośc React, TypeScript i Docker

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekcietworzysz kod "od zera"scrum

Skład zespołu

backend developerfrontend developerfullstack developerarchitektdevOpsprogramista testów automatycznychproject managerUI designerUX designeradministrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • DDD
  • pair programming
  • DevOps
  • dokumentacja
  • automatyzacja testów
  • testy jednostkowe

To oferujemy

  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego z native speakerem
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Wspaniałą atmosferę pracy, wsparcie i dużo śmiechu
  • Pracę w ambitnym i kreatywnym środowisku
  • Dostęp do ciekawych projektów oraz najnowocześniejszych technologii
  • Indywidualny budżet na rozwój i ścieżkę rozwoju kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Rozmowa wstępna
  • 2.
    Rozmowa z Managerem
  • 3.
    Decyzja

Simplicity dostarcza wydajne i kompleksowe rozwiązania informatyczne do największych organizacji w Polsce, dbając o to by technologie te były niezawodne, wspierały rozwój biznesu Klienta oraz gwarantowały bezpieczeństwo. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w branży i czołowymi dostawcami rozwiązań IT (Dell Technologies, FortiNet, HPE, IBM, Lenovo, NetApp, Oracle, VMware i wielu innych).
W 2020 roku dołączyliśmy do japońskiej korporacji Ricoh, zatrudniającej ponad 100 tys. pracowników w 200 lokalizacjach na świecie, co pozwala nam realizować nasze projekty globalnie i rozwijać swoje kompetencje w obrębie grupy.
Naszą siłą są ludzie, którzy łącząc wiedzę i profesjonalizm z wzajemnym wsparciem oraz pozytywnym nastawieniem tworzą niepowtarzalne miejsce pracy.