Diagnostyka S.A.

Scrum Master

Parametry oferty
praca zdalna
Kraków, małopolskie (Polska)
Profesora Michała Życzkowskiego 10
mid

Wymagane

Jira
Scrum

O projekcie

● Klient: branża med
● 2-3 zespoły Scrumowe cross-funkcjonalne
● Otwarte umysły, focus na sprawne delivery i radość klienta z produktu
● Projekt realizowany w 100% od zera
● JIRA
Szukamy utalentowanych i kreatywnych Scrum Masterów do całkiem sporego projektu, który realizowany jest zupełnie od zera! Nasz klient zdecydował się na rozwinięcie na swoje potrzeby zupełnie świeżej platformy. Nie będziemy przepisywać starego systemu na nowy, nie będziemy też pracować w wydeptanych przez lata ścieżkach. Zarówno aplikację jak i cały proces jej wytwarzania, projektujemy totalnie od początku!

Twój zakres obowiązków

  • budowanie wymagań i backlogu przy bliskiej współpracy z Product Ownerem
  • zarządzanie i prowadzenie rytuałów scrumowych (standupy, plannig, retro, review, etc.)
  • prowadzenie i moderowanie spotkań tak, aby nie wychodziły poza ramy czasowe oraz prowadziły do osiągnięcia celu spotkania
  • bliska współpraca z zespołem developerskim, wsparcie w usuwaniu blockerów
  • śledzenie przebiegu sprintu i zapewnienie warunków do jego planowego ukończenia
  • promowanie wartości Scruma w całym zespole
  • utrzymywanie i konfiguracja narzędzia do prowadzenia sprintu (w naszym przypadku jest to JIRA)
  • zapewnianiu zespołowi optymalnych warunków do pracy (minimalizacja liczby spotkań, sprawne adresowanie problemów, sprawnej komunikacji z liderami)
  • wsparciu liderów i Product Ownera w planowaniu pracy zespołu

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu developerskiego zespołu scrumowego
  • założenia Scruma nie mają przed Tobą tajemnic
  • korzystałeś(-aś) z JIRY
  • potrafisz się komunikować otwarcie i asertywnie
  • potrafisz efektywnie prowadzić spotkania, odważnie moderować rozmowy, wspierać zespół w prowadzeniu dyskusji tak, aby prowadziły do rozwiązania problemu
  • rozumiesz założenia procesu rozwoju oprogramowania: budowanie wymagań i backlogu, faza developmentu, testów, wdrożenia
  • kręci Cię, gdy rzeczy są zorganizowane, zaplanowane i poukładane
  • szybko adaptujesz się do zmian
  • potrafisz postawić dobro produktu oraz zespołu ponad własnymi preferencjami
  • jesteś urodzonym team playerem
  • uśmiechasz się w zdecydowaną większość poranków, nie trzeba Ci przypominać, żebyś włączył(a) kamerkę, po prostu - “ogarniasz” :-)

Jak pracujemy:

W cross-funkcjonalnych zespołach w składzie: Developerzy, Designerzy, Testerzy, Product Owner oraz Ty - Scrum Master! Będziemy pracować zdalnie, w rozproszonym zespole w modelu SCRUM. Ma być fajnie i przyjaźnie. Chcemy mieć fun i satysfakcję z tego, że gdy już zamkniemy laptopy, apka będzie używana przez naszych użytkowników, stanowiąc dla nich realne wsparcie!

To oferujemy

  • możliwość pracy nad produktem jako całością, a nie tylko nad danym wycinkiem odpowiedzialności
  • przestrzeń, w której każdego dnia będziesz otwierał(a) swojego laptopa z niecierpliwością, a zamykał(a) z satysfakcją. Whatever it takes for us
  • przestrzeń bez rutyny, w której nieustannie będziesz musiał się dowiadywać czegoś nowego
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem oraz end-userami
  • wsparcie zespołu i liderów w rozwiązywaniu problemów - zawsze ktoś się chętnie z Tobą zmóżdży
  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje

lub zostaw kontakt dla rekrutera:

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).