Blog
WINGED IT SP Z O O

Scrum Master

Parametry oferty
praca zdalna
szukamy w 2 województwach
mid • senior
ważna jeszcze 24 dni
(do 14 kwi)
Warszawa, mazowieckie (Polska)

Wymagane

Jira
Confluence

System operacyjny

Windows

O projekcie

Klient: międzynarodowa firma telekomunikacyjna
Czas projektu: długoterminowa współpraca
Zespół: 14 osób
Naszym Klientem jest jeden z wiodących w Polsce dostawców usług telekomunikacyjnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Scrum Master, która będzie odpowiedzialna za ciągłe doskonalenie sposobu pracy i dostarczanie wartościowego produktu.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu Scrumowego w bieżących aktywnościach;
  • Skutecznie wdrażanie praktyk Agile oraz szkolenie zespołu z zakresu Scruma;
  • Promowanie wartości Scrum wśród zespołu oraz wymiana wiedzy i doświadczeń;
  • Tworzenie zwinnego środowiska pracy w danym obszarze;
  • Aktywny udział w promowaniu i rozwijaniu kultury Agile w ramach organizacji.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera;
  • Doświadczenie w pracy w dużej organizacji;
  • Znajomość metodyk zwinnych;
  • Znajomość platfromy Jira, Confluence;
  • Kreatywność, samodzielność, umiejętność współpracy i budowania pozytywnych relacji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

    Mile widziane

  • Certyfikat PSM1.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

u klientaagilescrum
Company Image

To oferujemy

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego;
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach;
  • Pracę w najnowocześniejszych technologiach;
  • Przyjazną atmosferę pracy i work-life balance;
  • Imprezy integracyjne.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • work in an international team
  • employee laptop

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.