ver. 0.4.0 [beta]
Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Senior Cloud Engineer (Java)

kontrakt B2B (pełny etat)

netto (+ VAT) / godz.

100% zdalna

Warszawa, mazowieckie (Polska)

Chmielna 85

senior

Wymagane

Java
Cloud solutions
Spring Framework
Jenkins

Twój zakres obowiązków

  • Twórz usługi integrujące systemy lokalne z dostawcami chmury publicznej i bibliotekami oprogramowania w celu zapewnienia spójnych, bezpiecznych i gotowych do użycia wzorców dla zespołów zajmujących się tworzeniem aplikacji korzystających z usług chmury publicznej

  • Jesteś energiczny, ukierunkowany na siebie i zmotywowany, zdolny do budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami i współpracownikami

  • Intuicyjnie łącz się z problemami z otwartym umysłem, w kontekście zespołu

  • Posiadasz wyjątkowe umiejętności analityczne, potrafisz zastosować wiedzę i doświadczenie w podejmowaniu decyzji, aby dojść do kreatywnych i komercyjnych rozwiązań

  • Masz silne pragnienie uczenia się i przekazywania rozwiązań i pomysłów szerokiemu zespołowi

  • Jesteś niezależny i czujesz się komfortowo w szybkim, niejednoznacznym i często wielokierunkowym środowisku pracy

  • Współpracuj z globalnie zlokalizowanym zespołem wielofunkcyjnym przy tworzeniu produktów zorientowanych na klienta

  • Analizuj istniejące wdrożenia oprogramowania, aby zidentyfikować obszary wymagające poprawy i przedstawić szacunki dotyczące wdrażania nowych funkcji

  • Aktualizuj i utrzymuj dokumentację dotyczącą procesów zespołowych, najlepszych praktyk i runbooków oprogramowania

Nasze wymagania

  • Minimum 5+ lat doświadczenia

  • Doświadczenie w architekturze, projektowaniu i tworzeniu aplikacji w środowisku Amazon Web Services, Google Cloud Platform (preferowane) lub Microsoft Azure

  • Biegłość w podstawowych strukturach Java, multi-threading, Spring i ORM

  • Umiejętność wnioskowania o wydajności, bezpieczeństwie i interakcjach procesów w złożonych systemach rozproszonych

  • Solidne doświadczenie w zakresie kontroli wersji, ciągłej integracji, wdrażania i narzędzi do zarządzania konfiguracją

  • Doświadczenie w rozwoju opartym na testach i testach jednostkowych.

  • Współpracuj z właścicielami produktów i architektami przy podejmowaniu decyzji projektowych.

  • Rozwój aplikacji użytkownika końcowego o wysokiej skalowalności i wysokiej przepustowości.

  • Usprawniaj, optymalizuj i identyfikuj możliwości usprawnienia procesów tworzenia oprogramowania.

  • Doświadczenie z platformami bezserwerowymi (np. AWS Lambda, Google Cloud Functions)

  • Doświadczenie w wykorzystaniu infrastruktury jako narzędzi kodu (np. Terraform, CloudFormation)

  • Doświadczenie z CICD – Gitlab (preferowane), Jenkins itp.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży bankowości inwestycyjnej, poszukujemy profesjonalisty, który dołączy do zespołu inżynierów, pomagając w umożliwieniu korzystania z usług chmury publicznej w ramach rozwoju naszej platformy. Będziesz pracować jako część globalnego, multidyscyplinarnego zespołu odpowiedzialnego za badania, architekturę i tworzenie najnowocześniejszych narzędzi, systemów i najlepszych praktyk dla inżynierów.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).