ASTEK Polska

Senior Frontend Developer

Parametry oferty
praca zdalna
senior
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians
Katowice, śląskie (Polska)

Wymagane

JavaScript
TypeScript
Angular
SCSS
RxJs
Scrum
Responsive Design

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie naszych aplikacji internetowych opartych o HTML5, CSS3 oraz nowoczesne frameworki JavaScript
  • Zarządzanie architekturą oprogramowania aplikacji internetowych
  • Ściśła współpraca z zespołem backend-microservices w celu regularnego dostrajania interfejsów REST
  • Pomoc w bieżącym zapewnianiu jakości poprzez wdrażanie testów jednostkowych, wdrażanie przeglądów kodu i współpracę przy automatycznych kompleksowych testach

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie projektowe/zawodowe w projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu aplikacji internetowych
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript i TypeScript (Angular, Redux, RxJs)
  • Doświadczenie w pracy z SCSS
  • Znajomość lub zrozumienie Responsive Design, Usability i UX
  • Doświadczenie w metodach zwinnych (Scrum, Kanban)
  • Umiejętność pracy w zespole i mediacji w decyzjach, wysoka świadomość jakościowa
  • Ukończone wykształcenie techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego LUB niemieckiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

scrumkanban

Skład zespołu

frontend developer

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia i treningi
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Dogodną lokalizację biur

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.