Blog
Grupa Interia.pl

Senior Frontend Developer (React.js)

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
senior
Kraków, małopolskie (Polska)
Osiedle Teatralne 9A

Wymagane

JavaScript
React.js
HTML
TypeScript
CSS

Mile widziane

NextJS
Node.js
Figma

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w tworzeniu całkowicie nowej aplikacji CMS przeznaczonej do zarządzania treścią, a także pracą wydawców i redaktorów serwisów Grupy Interia.pl.
Słowem, szukamy osoby, która obejmie stanowisko Senior Frontend Developera (React.js)
Język komunikacji w projekcie: polski

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie komponentów interfejsu użytkownika dla serwisów Grupy Interia.pl, w oparciu o całkowicie nowy Design System (w oparciu o ideę Atomic Design)
  • analiza jakości i wydajności kodu aplikacji webowych, współudział w Code Review

Nasze wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia komercyjnego w React.js
  • bardzo dobra znajomość JavaScript / ES6+ / Type Script
  • dobra znajomość HTML5/CSS3
  • doświadczenie w pracy z narzędziem Storybook
  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem CI/CD (używamy GitLaba)
  • doświadczenie w pracy z użyciem metodyk zwinnych (Scrum, Kanban)
  • samodzielność i odpowiedzialność

    Mile widziane

  • znajomość NextJS/NodeJS
  • znajomość React Testing Library/Cypress lub pokrewnych
  • wiedza z obszaru SEO i SEO Performance
  • doświadczenie z projektami tworzonymi w narzędziu FIGMA

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjirozwijasz kilka projektów jednocześniemasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"agilescrumkanban

Skład zespołu

backend developerfrontend developerfullstack developerlider technicznydevOpsprogramista testów automatycznychproduct ownerscrum mastergraphic designerUI designerUX designeradministrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • wpływ na dobór technologii, narzędzi oraz rozwiązań
  • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego, zniżki na firmowe produkty i usługi)
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Rozmowa techniczna (HR + osoba/zespół techniczny)
  • 2.
    Rozmowa z dyrektorem działu

Grupa Interia jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Od lipca 2020 roku działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu prężnie się rozwijamy i nieustannie poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.

Tak się u nas pracuje

Kraków, Osiedle Teatralne 9A, małopolskie (Polska)

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.