QBUSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Senior Fullstack Developer VueJs/ .NET

Parametry oferty
praca zdalna
Gdańsk, pomorskie (Polska)
senior, expert

Wymagane

.NET
MSSQL
EF
.NET Core
TeamCity
Azure
Git
HTML
CSS
JavaScript
Vue.js

O projekcie

Od 8 lat inhouse’owo tworzymy i rozwijamy platformę do prowadzenia klinik medycznych. Dzięki naszemu produktowi, placówki medyczne mogą skutecznie obsługiwać pacjentów prowadząc terminarze wizyt, wystawiając dokumentację medyczną, komunikując się z pacjentami, a także tworząc raporty na temat pracy kliniki.
Produkt jest w środowisku webapp.
Szukamy osoby, która będzie chciała przejąć rolę głównego programisty w projekcie i razem z zespołem rozwijać dalej naszą platformę.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcji systemu od frotendu aż po backend w opraciu o projekt graficzny
  • Zdalne wdrożenia do klientów
  • Poprawianie błędów
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonego kodu
  • Kierowanie się najlepszymi standardami kodowania obecnymi na rynku
  • Wykonywanie code reviews
  • Estymacje czasu zadań
  • Refaktoryzacja kodu
  • Dbanie o architekture kodu

Nasze wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w frontendzie
  • 5 letnie doświadczenie w backendzie .NET/.NET Core
  • Znajomości technologii: HTML, CSS, JS, VueJs, .NET, MSSQL, EF, TeamCity, Azure, Git
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i dokładność
  • Umiejętności improwizowania w rozwiązywaniu nowych i trudnych sytuacji na bieżąco
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

    Mile widziane

  • Znajomość cypress.js
  • Znajomość DevExpress

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekciemożesz zmienić projektmasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produktkoncentrujesz się na rozwoju produktukoncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w 8 letnim projekcie z niskim długiem technologicznym
  • Brak rozpraszaczy ze strony zespołu i klientów
  • Pracę w pełni zdalną
  • Udział w podprojektach pisanych w różnych technologiach: React-Native, Angular i Blazor
  • Pracę bez presji czasu
  • Umowa B2B na pełen etat
  • Długotrwałą współpracę
  • Pracę w oryginalnej firmie
  • Pakiet medyczny
  • Niezbędny sprzęt do pracy
  • Luźną, przyjazną atmosferę, brak dresscode
  • Pracę z ludźmi z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • pakiet relokacyjny

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Złożenie CV z odpowiedziami na pytania
  • 2.
    Rozwiązanie 2 wstępnych zadań
  • 3.
    Rozmowa techniczna

Tworzone przez nas programy informatyczne to nowoczesne aplikacje przeznaczone do prowadzenia gabinetu i przychodni.
Pozwalają na kompleksowe zarządzanie i wykonywanie wszystkich najważniejszych czynności związanych z obsługą pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej.

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.