TeamQuest

TeamQuest

Senior Fullstack .Net Developer

Parametry oferty
praca hybrydowa
Kraków, małopolskie (Polska)
senior

Wymagane

JavaScript
Angular
TypeScript
.NET
Microsoft Azure
.NET Core

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie kompleksowych rozwiązań programistycznych dla innowacyjnych maszyn produkcyjnych wpisujących się w standardy Industry 4.0
  • Tworzenie sterowników (80% backend, 20% frontend)
  • Praca w obszarze aplikacji zarówno "on-premis" jak i "cloud" (Microsoft Azure)
  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań problemów informatycznych i technicznych
  • Współpraca w zespole multidyscyplinarnym

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu w .NET Framework/Core (C#)
  • Doświadczenie z Angular 4+
  • Znajomość JavaScript / TypeScript
  • Doświadczenie z RESTful Web Services
  • Znajomość baz SQL'owych i no-SQL"owych
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Azure
  • Umiejętność pracy z Merge Requests i Code Review
  • Znajomość mechanizmów CI/CD (GitLab-CI) oraz narzędzi konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1+)

  • Projektowanie i znajomość dobrej praktyki odnośnie automatycznego testowania
  • Fajnie, jeśli masz doświadczenie biznesowe i jesteś komunikatywną osobą :)

To oferujemy

  • Umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • Pracę hybrydową w Krakowie (fajnie jeśli będziesz w biurze przynajmniej raz w tygodniu :))
  • Elastyczne godziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną
  • Udział w innowacyjnych projektach oraz pracach badawczych z wykorzystaniem IoT, AI oraz Computer Vision
  • Zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole :)
  • Możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów
  • Firmowy parking w centrum Krakowa

TeamQuest

Nasz Klient to firma z 35-letnim stażem na rynku, powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Firma prowadzi prace badawczo – rozwojowe w obszarze oświetlenia i zaawansowanej elektroniki (R&D), a także aktywnie pracuje nad projektami z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji (AI), Internetu Rzeczy (IoT), automatyki i robotyki. Nasz Klient jest największym polskim zakładem EMS (Electronics Manufacturing Services), natomiast w rankingu światowym plasuje się w okolicach 50 miejsca. Kompleksowo realizuje usługi produkcyjne (end-to-end) we współpracy z wiodącymi liderami elektroniki o zasięgu globalnym.
Zgłaszam się do:
TeamQuest
TeamQuest

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.