Future Processing S.A.

Senior Java Developer

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa • praca stacjonarna
Katowice, śląskie (Polska)
senior

Wymagane

Java 8+
Spring Boot
Hibernate

O projekcie

Realizujemy obecnie ponad 200 projektów dla naszych klientów. Najwięcej z nich jest z takich branż jak: finanse, ubezpieczenia, transport, zdrowie, motoryzacja i in. Decyzję o przydzieleniu projektu podejmujemy wspólnie z Tobą – uwzględniając Twoje oczekiwania i nasze potrzeby. A jeżeli uznasz, że chcesz spróbować czegoś innego – masz możliwość zmiany projektu lub roli.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania w języku Java,
  • współpraca z zespołem programistów, z analitykami, testerami, klientami i innymi specjalistami z branży IT,
  • uczestnictwo w tworzeniu rozwiązań, omawianiu problemów programistycznych i architektonicznych,
  • testowanie i opiniowanie nowych technologii i nowych rozwiązań dla klientów,
  • realizowanie testów jednostkowych integracyjnych.

Nasze wymagania

  • masz min. 5 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu,
  • znasz Javę 8+,
  • znasz frameworki: Spring Boot, Hibernate,
  • posiadasz praktyczną znajomość: REST, Maven, Git, SOLID,
  • znasz rozwiązania mikroserwisowe (Docker, Kubernetes) - mile widziane,
  • wiesz jak pisać testy i korzystasz z narzędzi do testowania,
  • znasz i stosujesz wzorce projektowe,
  • komunikujesz się w j. angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w projekcie z klientem i zespołem (poziom min. B2).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

koncentrujesz się na jednym projekciemożesz zmienić projektmasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologiczneagilescrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe

Etapy rekrutacji

1. Pierwszy kontakt do 72h od aplikacji.
2. Zadanie domowe (opcjonalnie) - zazwyczaj jest elementem procesu dla kandydatów poniżej 1,5 roku doświadczenia.
3. Spotkanie online- max. 2,5 h.
4. Decyzja i feedback - staramy się, by feedback dawać w ciągu 24h od rozmowy rekrutacyjnej.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • pakiet relokacyjny
  • możliwość skorzystania z "Rentowni"
  • workation
  • usługa Ask Henry
  • coroczna podwyżka i premia świąteczna
  • zniżki w firmowym SPA

Jesteśmy firmą technologiczną założoną w 2000 r., która z grupki przyjaciół przekształciła się w 1000-osobowy zespół. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku. Od początku istnienia Future Processing chcieliśmy, aby FP było miejscem, w którym pracuje szczęśliwy, zintegrowany i zmotywowany zespół. Lubimy to, co robimy i chcemy to robić jak najlepiej.