PGS Software S.A.

Parametry oferty
praca zdalna
Gdańsk, pomorskie (Polska)
Jana z Kolna 11
senior

Wymagane

Java/C#/Python/JS/TS
Selenide/Selenium/WebDriver/Cypress
Git
jUnit/nUnit/pytest
SQL
CI/CD
Agile
Cucumber/Specflow/ Behave
API tests automation
SDLC

Mile widziane

Jira
JMeter
Gatling
AWS
Azure
Pact
IaaC
Docker

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, dokumentowanie i realizacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oprogramowania komputerowego w zależności od potrzeb projektowych
  • Automatyzacja testów oprogramowania
  • Utrzymywanie i rozwój istniejących testów oprogramowania
  • Konsultowanie i dobór rozwiązań technologicznych w ramach projektu
  • Wycena czasu pracy i przygotowywanie estymacji testów
  • Projektowanie i wdrażanie strategii testowych w zakresie testów funkcjonalnych, niefunkcjonalnych oraz automatyzacji testów
  • Projektowanie, implementacja oraz review frameworków testowych
  • Wprowadzanie i usprawnianie procesu testowego w projekcie

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 4 lata doświadczenia w automatyzacji testów oprogramowania
  • Znasz dobrze jeden z języków programowania takich jak C#, JavaScript, Python lub Java oraz jesteś otwarty również na naukę innych.
  • Znasz podstawy SQL
  • Potrafisz strukturyzować, projektować i planować scenariusze oraz przypadki testowe
  • Znasz Cucumber/Specflow
  • Masz doświadczenie z Selenium WebDriver, Selenide lub Cypress
  • Masz doświadczenie w automatyzacji testów Backend-u, np. z wykorzystaniem biblioteki RestAssured, Restsharp lub innych
  • Masz wiedzę z zakresu SDLC
  • Potrafisz zaprojektować oraz zaimplementować framework testowy
  • Znasz dobre praktyki w automatyzacji testów oraz potrafisz przeprowadzić przegląd frameworka testowego
  • Technologie webowe (HTML, CSS, Xpath) nie są Ci obce
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2) oraz polskim (min. B1)
  • Chętnie zdobywasz i dzielisz się wiedzą
  • Cechuje Cię samodzielność, terminowość w realizacji zadań i umiejętności analityczne
  • Jesteś mentorem dla mniej doświadczonych testerów w projekcie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

masz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkt

Tak pracujemy nad projektem

  • wzorce projektowe
  • BDD
  • Continuous Integration

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Klienci z Europy Zachodniej – dojrzałe firmy z różnych branż
  • Aplikacje webowe i mobilne, szyte na miarę
  • Technologie projektów: Java, .NET, JavaScript, Python, Angular, Hibernate, iOS, Android, HTML5, CSS3, Groovy i wiele innych
  • Narzędzia: JIRA, SoapUI, Postman, Testlink, Jenkins/TeamCity, JMeter
  • Frameworki: Selenide, Selenium WebDriver, Cypress, RestAssured, Flurl, RestSharp, Cucumber, SpecFlow
  • Podejście TDD, BDD, ATDD w procesie testowania
  • Metodyki Agile (Scrum, Kanban)
  • Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej
  • Umowa na czas nieokreślony od początku współpracy
  • Do 6800 PLN rocznie w ramach budżetu rozwojowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Wstępna rozmowa telefoniczna
  • 2.
    Rozmowa rekrutacyjna
  • 3.
    Decyzja

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę PGS Software S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”