ver. 0.4.0 [beta]
PSE INNOWACJE SP Z O O

Senior Quality Engineer

umowa o pracę (pełny etat)

nie podano zarobków

Wrocław, dolnośląskie (Polska)

Skarbowców 23B

senior

Wymagane

SQL
Jira
Xray
Confluence
Postman

Mile widziane

Selenium
Gherkin
Swagger
Java

System operacyjny

Windows

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przygotowywanie scenariuszy testowych

  • Przygotowanie danych testowych, pozyskiwanie danych z innych obszarów/zapewnienie danych testowych dla innych obszarów, na potrzeby realizacji testów własnych/testów innych zespołów

  • Przeprowadzanie testów:

  • a. Funkcjonalnych (black-box testing)

  • b. Niefunkcjonalnych

  • c. Strukturalnych (white-box testing)

  • d. Integracyjnych

  • e. Systemowych (e2e)

  • Analizowanie i interpretowanie wyników testów, wyciąganie wniosków i tworzenie raportów

  • Przygotowanie scenariuszy testowych oraz wsparcie użytkowników w zakresie wykonywania testów przez Zamawiającego

  • Wsparcie w zakresie przygotowania scenariuszy testowych, realizacji testów i przygotowania danych na etapie utrzymania systemu (serwis)

  • Udział w procesach serwisowania aplikacji

  • Przygotowywanie instrukcji użytkownika

  • Przeprowadzanie szkoleń z działania aplikacji

  • Wdrażanie nowych pracowników w standardy pracy na stanowisku testera, kontrola i wsparcie w zakresie przygotowywania scenariuszy testowych oraz analizy rezultatów testów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Kierunki z przedmiotami informatycznymi na uczelniach technicznych, ekonomicznych lub uniwersytetach)

  • Staż pracy min. 5 lat, w tym 3 lata w danym obszarze merytorycznym

  • Znajomość języków programowania umożliwiająca prowadzenie testów

  • Umiejętność przygotowania i zarządzania przypadkami testowymi

  • Znajomość frameworków do automatyzacji testów

  • Znajomość co najmniej dwóch narzędzi do zarządzania przypadkami testowymi i rozwoju oprogramowania

  • Znajomość praktyk zapewnienia jakości w procesie wytwarzania oprogramowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1

  • Mile widziane
  • Testowanie oprogramowania – kursy i/lub studia kierunkowe

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność współpracy w ramach zespołu w metodyce SCRUM

  • Praktyczna znajomość narzędzi JIRA/Confluence

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

koncentrujesz się na jednym projekciemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"agilescrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • BDD

  • DDD

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności w działaniu i dbanie o terminowość realizacji zadań.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

Praca nie musi być nudna! Dbamy o to by była twórcza. Oferujemy ciekawą pracę przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych. Nasze projekty obejmują cały cykl życia przedsięwzięcia od architektury korporacyjnej poprzez modelowanie dziedziny zastosowań, projektowanie, implementację, testy i wdrożenie systemu dając szansę szerokiego rozwoju kompetencji. Jednocześnie utrzymujemy rodzinną atmosferę, pomagamy sobie i razem cieszymy się sukcesami.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących pracy z Nami, zaaplikuj i przyjdź na spotkanie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

Etapy rekrutacji

  • 1.

    Ocena doświadczenia na bazie przesłanego CV

  • 2.

    Rozmowa telefoniczna / review cv

  • 3.

    Rozmowa techniczna

  • 4.

    Przedstawienie oceny / oferty przez PSE Innowacje

  • 5.

    Podjęcie ostatecznej decyzji przez kandydata

PSE Innowacje sp. z o.o. świadczy usługi doradcze z zakresu analiz, badań, nowych technologii i rozwiązań informatycznych w sektorze elektroenergetycznym. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania IT dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych, co jest naszym wkładem w budowanie innowacyjnej gospodarki w naszym kraju.