7N Sp. z o.o.

Senior React Developer

Parametry oferty
praca zdalna
Kraków, małopolskie (Polska)
senior

Wymagane

Microsoft SQL Server
T-SQL

Mile widziane

Python
Azure SQL

O projekcie

Dla naszego duńskiego klienta, firmy z branży Legal–Tech, budujemy w Polsce nowy zespół. Firma działa od 4 lat i jest twórcą software’u, który wspiera proces GDPR i bezpieczeństwa danych - tworzy i przechowuje dokumenty prawne, przypomina o audytach i kontrolach (ISAE 3000, ISO 27701) i zbliżających się terminach. Aktualnie firma działa lokalnie na rynku duńskim, ale planuje rozszerzyć swoją działalność na obszar UK.
Polski zespół będzie składał się z 7 osób i będzie otrzymywać projekty na wyłączność (współpraca z zespołem z Danii, ale osobne projekty). Planowane projekty: quest API, content publishing platform, reporting platform. W ramach tworzenia wspominanego zespołu poszukujemy 2 doświadczonych React Developerów

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych i rozwój istniejących funkcjonalności
  • Uczestnictwo w procesie analizy, projektowania, implementacji oraz testowania nowych funkcjonalności
  • Planowanie i implementacja poprawek
  • Współpraca z całym zespołem, proponowanie oraz budowanie nowych funkcjonalności
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zespołem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z React oraz TypeScript
  • Dobra znajomość CSS, HTML oraz JavaScript
  • Tworzenie kodu z naciskiem na czytelność
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie z dobrymi praktykami tj. Code reviews / Pull request reviews.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Local Storage (Redux, Easy-Peasy, MobX).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zorientowanie na pracę w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi (Azure Data Factory, Azure SQL, Azure Functions, Azure Data Bricks, Azure Lake)
  • Mile widziana znajomość Pythona
  • Mile widziana znajomość Power BI
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku międzynarodowym, w rozproszonych zespołach

To oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 140 - 180 PLN/h netto + VAT przy współpracy podwykonawczej
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia i certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych. Dodatkowo Konsultanci mają możliwość uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych oraz szkoleniach rozwijających kompetencje interpersonalne w ramach 7N Secret Code, który poznasz tutaj: 7N – The Secret Code (https://www.7n.com/media/4375/7n-the-secret-code.pdf)
  • Możliwość skorzystania ze wsparcia (oraz dołączenia do) 7N Inspiration Team, grupy aktywnie dzielących się wiedzą w branży Konsultantów 7N.
  • Przeczytaj artykuł jednego z członków 7N Inspiration Team: 7N - From Gitlab CI to Azure App Service (https://www.7n.com/news/4525)
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat). Sprawdź jeden z naszych paneli dyskusyjnych: Czy Scrum Masterowi przydaje się background programistyczny ? - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=rhnIS3EKaPY)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej i jakości realizowanych projektów. Zobacz wypowiedź Konsultanta 7N o roli Agenta i możliwościach projektowych. (https://www.youtube.com/watch?v=lACz9l1xfx4)
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na najwyższym poziomie eventy – zarówno w formie offline jak i online). Zobacz relację z 7N Kick Off 2019: https://www.youtube.com/watch?v=i5KjJpFBNpI
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport oraz ubezpieczenia na życie niezależnie od formy współpracy. Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego i rozwoju osobistego Mindgram.
  • Profesjonalny, jakościowy proces rekrutacyjny prowadzony przez najbardziej doświadczonych w branży rekruterów.

Etapy rekrutacji

  • 1.
    wstępna rozmowa telefoniczna z naszym rekruterem (ok 15 min)
  • 2.
    dłuższe spotkanie z rekruterem (1h)
  • 3.
    spotkanie z klientem

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.