AWESOME BYTES sp. z o.o.

Senior Salesforce Developer

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
senior
Набір відкритий для українців
Recruitment open to Ukrainians
Łódź, łódzkie (Polska)
Stefana Żeromskiego 53

Wymagane

Salesforce
Java
Apex
CSS
HTML
JavaScript
REST

System operacyjny

Windows

O projekcie

W Awesome Bytes stawiamy na rozwój i współpracę. Dbamy o komfort naszych pracowników oraz pielęgnujemy relacje z klientami.
Obecnie poszukujemy doświadczonego programisty Salesforce, który zaprojektuje, opracuje, przetestuje i wdroży wysokiej jakości rozwiązania biznesowe w oparciu o najlepsze praktyki branżowe oraz potrzeby klientów.

Twój zakres obowiązków

Jeżeli czujesz się dobrze w prowadzeniu zespołu programistów i chcesz mieć wpływ na rozwój firmy, to będziemy mieli dla Ciebie zadania z obszaru:
- Rozwiązywania złożonych problemów programistycznych ze szczególnym uwzględnieniem projektowania i programowania obiektowego
- Pracy nad rozwojem rozwiązań z Apex, Lightning i Visualforce
- Współpracy, komunikacji i tłumaczenia wymagań biznesowych z architektem technicznym i kierownikiem projektu w celu tworzenia rozwiązań technicznych
- Zarządzania i wdrażania określonych standardów jakości kodu i strategii rozwoju projektu
- Wdrażania ulepszeń i nowych funkcjonalności w pakiecie produktów Salesforce
- Pomocy współpracownikom z mniejszym stażem w Salesforce

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w Salesforce
  • Doświadczenie z przynajmniej jednym z: CPQ, Commerce Cloud, Vlocity
  • Bardzo dobrą znajomość dobrą znajomość APEX, APEX Triggers, JavaScript, HTML, CSS, GIT, VisualForce, SFDX, REST
  • Bardzo dobrą znajomość frameworków Front-endowych (Aura, LWC)
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra znajomość GIT
  • Dobrą znajomość systemu zarządzania projektami (Jira, Confluence lub podobne)
  • Umiejętność konfigurowania CI/CD w projekcie Salesforce
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjiu klientamasz wpływ na wybór narzędzi i technologiimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"koncentrujesz się na rozwoju produktuagilescrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań

Wierzymy, że rozmowa pozwala nam się lepiej poznać.
Daj się zaprosić, klikając w poniższy przycisk: APLIKUJ!

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dzielimy się wiedzą jak również wspieramy rozwój indywidualny
  • Stawiamy na krótki proces rekrutacyjny, podczas którego będziesz mógł/ mogła poczuć się swobodnie
  • Feedback na każdym etapie rekrutacji
  • Nie zapomnieliśmy o podstawowych benefitach ;) (MultiSport, LuxMed)
  • Dzięki płaskiej strukturze organizacyjnej, przepływ informacji jest szybki i płynny
  • Uwielbiamy spędzać ze sobą czas w trybie offline! Dlatego co jakiś czas organizujemy spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • cykliczne wspólne granie online

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Pierwsza rozmowa telefoniczna
  • 2.
    Rozmowa rekrutacyjna
  • 3.
    Rozmowa z klientem
  • 4.
    Zatrudnienie

Jesteśmy braćmi, programowaniem zajmujemy się z pasji. Wiemy, jak ważne w tej branży są współpraca, elastyczność i nieustanny rozwój. Postanowiliśmy stworzyć właśnie takie miejsce – Awesome Bytes
Nasze początki sięgają 2019 r. Choć dziś nasza firma jest już w zupełnie innym miejscu, nie zapomnieliśmy o fundamentach naszej organizacji. Dlatego w każdym realizowanym projekcie kierujemy się
swoimi wartościami. Dzięki nim technologia nie wyznacza nam granic. To my wyznaczamy granice technologii!