ver. 0.5.0
VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

Senior Tester

umowa o pracę (pełny etat)

nie podano zarobków

praca hybrydowa

Warszawa, mazowieckie (Polska)

Aleje Jerozolimskie 162

senior

Wymagane

Jira
Zephyr
Git
SoapUI
Postman

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie scenariuszy oraz przypadków testowych w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową, w tym kwalifikacja przypadków testowych pod testy regresji

  • Wykonywanie i monitorowanie testów

  • Przygotowywanie i analizowanie raportów podsumowujących wyniki testów

  • Ścisła współpraca z analitykami oraz programistami

  • Koordynacja testów UAT w projektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunki: informatyczne, techniczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w koordynacji testów

  • Posiadanie certyfikatu ISTQB Foundation lub Advanced

  • Znajomość narzędzi: JIRA, Zephyr, Git, SoapUI, Postman

  • Znajomość metodyk testowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość zagadnień bazodanowych oraz integracji systemów

  • Umiejętności analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z karnetu sportowego

  • Możliwość pracy zdalnej 2-3 razy w tygodniu

  • Dofinansowanie do kursów specjalistycznych i językowych

  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym i ambitnym zespole

  • Zespołowe i projektowe wyjścia integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych systemach i nowych technologiach? Doskonale, właśnie takich osób poszukujemy!

Klikając w przycisk "Aplikuj" potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Regulaminie (pkt 4).