Blog
Grupa Interia.pl

Senior UI/ UX Designer

Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
senior
Kraków, małopolskie (Polska)
Osiedle Teatralne 9A

Wymagane

Figma
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
HTML
CSS

Mile widziane

NextJS
Node.js
Figma

System operacyjny

Windows
Linux

O projekcie

Aktualnie poszukujemy Senior UI/UX Designera/erki, który będzie pełnił ważną rolę w tworzeniu i rozwoju całkowicie nowej aplikacji CMS przeznaczonej do zarządzania treściami oraz kompleksowego wsparcia wydawców i redaktorów serwisów Grupy Interia.pl.
Język komunikacji w projekcie: polski

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie skalowalnego systemu projektowania wykorzystywanego do realizacji nowej wersji systemu wydawniczego portalu obejmującego obszary zarówno narzędzi redakcyjnych (CMS) jak i serwisów dla końcowego użytkownika (serwisy tematyczne)
  • analizowanie oraz ocenianie wymagań i zachowań użytkowników we współpracy z działami produktowymi
  • definiowanie zakresu funkcjonalnego, projektowanie interakcji oraz rozwiązań interfejsu użytkownika
  • ścisła współpraca z przedstawicielami praktycznie wszystkich obszarów Portalu, w tym: zasobami z zespołu UI/UX oraz kierownikami projektów, kierownikami redakcji, developerami - badając, prototypując i skalując projekt za pomocą nowych rozwiązań
  • zapewnienie kontroli jakości na etapie produkcji, definiowanie wymagań dotyczących jakości wykonania projektu
  • będziesz współodpowiedzialny za produkty powstające w Grupie

Nasze wymagania

  • udokumentowane, min. 3 letnie doświadczenie w pracy jako UI/UX Designer, potwierdzone bogatym portfolio (wymagane)
  • szeroka wiedza z zakresu UI/UX
  • umiejętność prowadzenia spotkań, warsztatów i sesji projektowych
  • przekładanie oczekiwań oraz wymagań biznesowych na rozwiązania funkcjonalne
  • umiejętność definiowania zakresu testów użyteczności, analizy wyników
  • doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i optymalizacji systemów projektowych i przewodników stylistycznych
  • doskonała znajomość Figmy
  • dobra znajomość Adobe Photoshop, Illustrator lub podobnych narzędzi
  • doświadczenie w ścisłej współpracy z programistami i rozumienie zasad HTML, CSS

  • doświadczenie w tworzeniu dużych systemów zarządzania treściami lub bazami (CMS, CRM)
  • doświadczanie w tworzeniu Design Systemów
  • doświadczenie w pracy w mediach (portale horyzontalne, serwisy tematyczne itp.)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjimasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produktkoncentrujesz się na rozwoju produktuagilescrumkanban

Skład zespołu

backend developerfrontend developerfullstack developerlider technicznydevOpsprogramista testów automatycznychproduct ownerscrum masterUI designerUX designeradministrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego, zniżki na firmowe produkty i usługi)
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy
  • współpracę z zespołami pasjonatów posiadających ogromne doświadczenie i wiedzę - wielkie wyzwania i praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju
  • absolutny brak nudy!

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Rozmowa techniczna (HR + osoba/zespół techniczny)
  • 2.
    Rozmowa z dyrektorem działu

Grupa Interia jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Od lipca 2020 roku działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu prężnie się rozwijamy i nieustannie poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.

Tak się u nas pracuje

Kraków, Osiedle Teatralne 9A, małopolskie (Polska)

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.