Rossmann SDP

Software Developer C#

Parametry oferty
praca zdalna
Białystok, podlaskie (Polska)
mid, senior

Wymagane

C#
T-SQL
Winforms
Devexpress
Git
TFS

Mile widziane

Webservice
WCF
ASP.NET
OutSystems

System operacyjny

Windows

O projekcie

Projekt wdrożenia systemu zarządzania cen artykułów oraz systemów promocji i integracja z innymi systemami.

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole nad wieloma projektami dla działów Zakupu, Promocji i Layoutu,
  • realizacja wymagań biznesowych,
  • dbałość o poprawność i wydajność kodu źródłowego tworzonych aplikacji,
  • wzmocnienie Teamu programistycznego swoim doświadczeniem, zaangażowaniem,
  • rejestracja pracy w aplikacji Azure Devops.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w programowaniu w technologiach .NET Winforms,
  • stosowanie dobrych praktyk programistycznych, rozumiejący OOD, MVVM,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności MS-SQL, T-SQL, SSIS,
  • praktyczna wiedza z projektowania relacyjnych baz danych, w szczególności MS SQL Server lub innych, znajomość ORM będzie dodatkowym plusem,
  • pisanie testów jednostkowych,
  • rejestrowanie oraz szacowanie pracy w TFS ( jak Jira),
  • mile widziana znajomość kontrolek Devexpress.

Podział czasu pracy

  • 70%
    rozwój nowych aplikacji
  • 30%
    utrzymanie bieżących

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekciemożesz zmienić projektmasz wpływ na rozwiązania technologicznemasz wpływ na produkttworzysz kod "od zera"koncentrujesz się na rozwoju produktukoncentrujesz się na utrzymaniu koduscrum

Skład zespołu

6 osób:fullstack developerlider technicznyarchitektprogramista testów automatycznychtester manualnyproduct ownerscrum masteranalityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 300 osób w IT,
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu,
  • rozwój kompetencji,
  • dofinasowanie nauki języków,
  • game room.

Benefity

  • Czerwona Linia
  • Klub Zwierzaka
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy
  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci
  • Prywatna opieka medyczna
  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

Etapy rekrutacji

  • 1.
    Przesłanie aplikacji/CV
  • 2.
    Rozmowa wstępna
  • 3.
    Rozmowa techniczna
  • 4.
    Zatrudnienie

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ROSSMANN SDP Sp. z o.o.. z siedzibą w Łodzi (91-222), przy ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 109, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS nr 48967, NIP: 7270019183, REGON: 470755007, o kapitale zakładowym w wysokości 26 442 891,61 zł, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi w XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora. W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Rossmann SDP Sp. z o.o. i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.