Parametry oferty
praca zdalna • praca hybrydowa
Gdańsk, pomorskie (Polska)
Długie Ogrody 12
mid

Wymagane

SQL
Jira
Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów aplikacji webowych
  • Przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych
  • Wykonywanie testów i opracowywanie raportów
  • Współpraca z innymi testerami
  • Raportowanie wyników zgodnie z określonymi standardami
  • Dokumentowanie przebiegu testów
  • Współpraca z zespołem programistycznym

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. rok doświadczenia w przeprowadzaniu testów (funkcjonalnych, end-to-end i integracyjnych) aplikacji webowych
  • Posiadasz doświadczenie w testowaniu REST API (Postman, Swagger)
  • Znasz język SQL
  • Bardzo dobrze znasz metodyki zwinne wytwarzania oprogramowania (Scrum)
  • Posiadasz szeroką i popartą praktyką wiedzę związaną z zapewnieniem jakości oprogramowania
  • Masz wiedzę związaną z wytwarzaniem oprogramowania w kontekście planowania oraz przeprowadzania testów
  • Znasz narzędzia takie jak JIRA i Confluence
  • Znasz język angielski (poziom B1-B2)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

wewnątrz organizacjikoncentrujesz się na jednym projekcierozwijasz kilka projektów jednocześniemożesz zmienić projektmasz wpływ na wybór narzędzi i technologiiscrum

Skład zespołu

backend developerfrontend developerlider technicznyarchitektprogramista testów automatycznychtester manualnyscrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Nowoczesny stack technologiczny i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań
  • Pracę z własnym produktem - naszymi aplikacjami i systemami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B w nowej spółce technologicznej LPP - Silky Coders
  • Dużą samodzielność działania
  • Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od twoich potrzeb
  • Uczestnictwo w szkoleniach i hackatonach
  • Kody zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Programy wolontariatu pracowniczego
  • Uczestnictwo w Silky Team - naszej firmowej drużynie sportowej
  • Siłownię dla naszych pracowników
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • Budżet integracyjny
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, wyprawki dla młodych rodzin)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie do opieki medycznej

Etapy rekrutacji

  • 1.
    1 - wstępna rozmowa telefoniczna
  • 2.
    2 - rekrutacja zdalna
  • 3.
    3 - informacja zwrotna

Silky Coders sp. z o.o.

Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.
Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT.
Zatrudniamy ponad 600 specjalistów, takich jak: Java Developer, Frontend Developer, PHP Developer, DevOps, Administrator, Tester, Scrum Master, Product Owner, Analityk Biznesowy i Systemowy, Project Manager, Data Engineer, Data Scientist, Business Intelligence Analyst.
Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

Tak się u nas pracuje

Klikając w przycisk „Aplikuj” potwierdzasz, że zapoznałeś(-łaś) się i akceptujesz Regulamin serwisu.

Grupa Pracuj S.A. jest administratorem Twoich danych m.in. dla celów świadczenia Ci usług w the:protocol oraz w celach analitycznych i marketingowych. Jeżeli masz pytania lub chcesz skorzystać ze swoich praw (dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu lub skargi do PUODO), skontaktuj się z nami: [email protected] lub z naszym inspektorem ochrony danych: [email protected]. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) informujemy, że: 1) Administratorem danych osobowych (dalej jako: ADO) jest: SilkyCoders Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Łąkowa 39/44 nr KRS 0000896121. 2) Z inspektorem ochrony danych (dalej jako: IOD) możesz skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected] lub korespondencyjnie na adres ADO wskazany powyżej;
3) W sprawie swoich danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected]; 4) Cele i podstawy przetwarzania danych osobowych: a) przeprowadzenie postępowania rekrutacyjnego w zakresie danych wskazanych przez przepisy prawa pracy (art. 22¹ Kodeksu pracy) oraz podjęcie niezbędnych działań w celu zawarcia umowy z wybranym kandydatem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO; b) przeprowadzenie rekrutacji, na podstawie udzielonych przez Ciebie zgód w tym przekazanych danych osobowych innych niż wynikające z przepisów prawa, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a RODO (dane zwykłe) lub zgodnie z art. 9 ust. 2 lit. a RODO (dane szczególnej kategorii np. dane o stanie zdrowia lub stopniu niepełnosprawności); c) przeprowadzenie analiz oraz testów predyspozycji zawodowych w celu sprawdzenia umiejętności i zdolności na wybrane stanowiska pracy za pośrednictwem dedykowanych do tego narzędzi na podstawie art. 6 ust.1 lit. a.; d) udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, na podstawie wyrażonej zgody art. 6 ust.1 lit. a RODO; 5) Zakres wymaganych danych: podanie danych wynikających z art. 22¹ Kodeksu Pracy jest wymagane, aby wziąć udział w rekrutacji. Zakres niezbędnych danych obejmuje: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe (np. nr. telefonu, adres e-mail, kontakt za pośrednictwem serwisu społecznościowego np. LinkedIn); wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. 6) Zakres dobrowolnych danych: pozostały zakres danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych oraz formularzu aplikacyjnym jest dobrowolny i może obejmować: a) inne dane zwykle nie wynikające z przepisów prawa np. zdjęcie (wizerunek kandydata), zainteresowania, dodatkowe umiejętności; b) dane szczególnych kategorii (sprecyzowane w art. 9 RODO), np. dotyczące zdrowia lub orzeczeń o niepełnosprawności. 7) Źródło danych: Twoje dane otrzymaliśmy bezpośrednio od Ciebie lub od naszego pracownika, który zaproponował Twoją kandydaturę w procesie rekrutacji w ramach programu poleceń pracowniczych w szczególności dane zawarte w CV (imię, nazwisko, adres e-mail, nr tel.). 8) Odbiorcami danych osobowych mogą zostać: a) podmioty Grupy LPP S.A. w tym w szczególności LPP S.A., DockIT Sp. z o.o., LPP Retail Sp. z o.o., LPP Logistics Sp. z o.o., b) podmioty świadczące usługi prawne; c) podmioty dostarczające korespondencję; d) podmioty wykonujące usługi archiwizacyjne oraz niszczenia dokumentacji; e) podmioty świadczące usługi serwisu i obsługi technicznej urządzeń wykorzystywanych przez administratora; f) podmioty świadczące usługi informatyczne dla administratora; g) podmioty (portale internetowe) publikujące ogłoszenie o wszczętym procesie rekrutacji w przypadku kiedy składasz aplikację za pośrednictwem tego portalu lub dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami. Administrator może powierzyć dane osobowe dostawcom usług lub produktów działającym na jego rzecz na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, wymagając od takich podmiotów wykonywania czynności na udokumentowane polecenie, przy zachowaniu poufności i ochrony prywatności oraz bezpieczeństwa powierzonych danych osobowych. 9) Okres przetwarzania danych: dane będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji nie dłużej niż przez 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub przez okres wskazany w ewentualnej zgodzie na przyszłe rekrutacje nie dłużej niż przez rok od zakończenia procesu rekrutacji. 10) Informujemy o przysługujących prawach do: a) dostępu do swoich danych osobowych i żądania ich kopii; b) sprostowania swoich danych osobowych; c) żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych; d) przenoszenia danych; e) wycofania zgód w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; f) usunięcia danych, jeżeli nie jest realizowany żaden inny cel przetwarzania oraz nie zachodzą przesłanki wyłączające to prawo, wskazane w art. 17 ust. 3 RODO; g) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w zakresie prawnie uzasadnionego interesu administratora; h) wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (https://uodo.gov.pl).